24 Mayıs 2021’de (Alabama Valisi), dört şeyi gerçekleştiren 267 sayılı Senato Yasasını (şimdi Yasa 2021-493) imzaladı:

1. eyalet ve yerel yönetim birimlerinin, yasaların aksini gerektirmeyen bağışıklama kayıtlarının yayınlanmasını veya yayınlanmasını veya paylaşılmasını yasaklar;

2. devlet ve yerel yönetim kurumlarının, devlet hizmetlerinden yararlanma veya bir devlet binasına giriş için bir koşul olarak aşı talep etmelerini yasaklar;

3. hem kamu hem de özel eğitim kurumlarının, öğrencilerden devam koşulu olarak herhangi bir yeni aşı durumunu kanıtlamalarını istemelerini yasaklar; ve

4. işletmelerin, müşterinin bağışıklama durumuna veya bağışıklama belgelerinin eksikliğine dayalı olarak mal veya hizmet sağlamayı veya bir bireye kabulüne izin vermeyi reddetmesini yasaklar.

Başka bir deyişle, Alabama’daki hiçbir hükümet, okul veya işletme, sırasıyla bir kurucunun, öğrencinin veya müşterinin COVID-19 için aşılanmasını veya COVID-19 aşısının kanıtını göstermesini talep edemez.

https://www.alabamaag.gov/Documents/news/AG%20Marshall%20Releases%20Public%20Guidance%20Addressing%20Legal%20Questions%20Surrounding%20COVID-19%20Vaccinations%20in%20Alabama.pdf

49 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 01:14:27

2. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , – 436

3. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 306

4. Muğla dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ali – 197

5. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun

6. Adana dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 375

7. Balıkesir dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 94

8. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 309

9. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 102

10. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, şukuladım

11. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

12. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , banu – 492

13. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 273

14. Merhaba herkese siteniz valla çok iyi, şukuladım

15. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 416

17. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

18. Ağrı dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 150

19. Konya merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 02:04:54

20. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, tebrikler

21. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, şukuladım , – 264

22. Batman merkezden ben memo. Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler 29-07-2021 02:07:39

23. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 02:08:44

24. Sinop dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 298

25. Çankırı dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler , – 143

26. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

28. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki güzel, tebrikler , Hasan – 369

29. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, sağolun , hatice – 237

30. Kırıkkale dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 8

31. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 78

32. Kahramanmaraş dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 306

33. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 16-08-2021 11:49:05

34. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-08-2021 15:54:36

35. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , ziya – 284

36. Afyon dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Merhabalar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 474

37. Bitlis dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 28

38. Trabzon dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 166

39. Muğla dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , ahmet – 460

40. Isparta dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, saolun , memo – 217

41. Gümüşhane dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 310

42. Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım 16-09-2021 14:03:03

43. Manisa dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 50

44. Muğla merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 23-09-2021 15:55:41

45. Yalova dan kimler var. Alabama Özgürlüğe İnanıyor . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 172

46. Bu konu : ” Alabama Özgürlüğe İnanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, saolun , Gürbüz – 160

Write A Comment