Kategoriler
Genel

Alan Dershowitz patsy (otizm teorim)

Gerçekten bütün AG Barr’ı çektiklerini düşünüyorsun maskaralık geçen hafta DEĞİL Ghislaine yüzünden mi?

O da A) Trump / Barr ve Palm Beach Cabal, SDNY’deki muhalifleri ortadan kaldırmaya ve Ghislaine tanıklığından bağışıklık kazanmalarına ve hedeflemek istedikleri hedefleri hedeflemelerine izin veren itaatkâr kuklalar yerleştirmeye çalıştı. Hillary değil, çünkü Trump, klinikler, vb.

Veya B) Kendilerine karşı çalışan yeni AG ve FBI’ın yanıtını beklemiyorlardı.

B’nin tüm Cumhuriyetçi ve Demokratlar’ı düşünmesi pek olası değil, sadece bizi bölüştürmek için bir yol. Ve FBI tüm Epstein mülklerini aradı , delilleri yok ettiyse, VHS kasetlerinde, CD’lerde yer alan içeriğiyle hiçbir zaman halka açılmadı, hiçbir zaman kamuya açıklanmadı.

Dolayısıyla muhtemel sonuç, Ghislaine’in Trump ve Clinton’a kanıt eksikliği ile ifade vereceğidir; Dershowitz ve Prens Andrew delillerle karşı karşıya kalacaklar.

Çünkü onlar hala Cabal’tayken en zayıf halkalar ve Dershowitz zaten kötü bir kötü adam gibi görünüyor Böylece medya ve halk bunu yiyecektir. Ve hiçbir şey olmayacak onunla nasıl kaçtıklarına dair alakasız mesajların yanı sıra Cabal’a. Lex Wexner muhtemelen bağışık olacak çünkü onu mükemmel bir şekilde ele aldı ve sessiz kaldı, belki bazı sessiz yerleşimler yaptı. Dershowitz lanet bir aptal ve açıkça adaya nasıl gittiğinden bahsetti. Twitter’dan. Ve Prens Andrew bir düşük IQ troglodyte tren enkazı bumbling moron , ancak İngiltere’den dokunulmaz olabilir.

“Alan Dershowitz patsy (otizm teorim)” için 11 yanıt

Karaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, saolun 03-07-2020 19:32:24

Çorum merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-07-2020 19:37:50

Batman merkezden ben gaye. Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 02:45:39

Antalya merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2020 04:57:39

Artvin merkezden ben ali. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2020 08:26:23

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 26-07-2020 02:05:58

Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 10:54:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir