KAYNAK: https://www.prnewswire.com/news-releases/university-study-finds-fire-did-not-cause-3rd-towers-collapse-on-911-300911896.html

FAIRBANKS, Alaska, 4 Eylül 2019 / PRNewswire / – New York’taki 47 katlı Dünya Ticaret Merkezi Binası 7’nin (WTC 7) 11 Eylül 2001 günü öğleden sonra düşmesi yangınların sonucu değildi., 9/11 Gerçek için Mimarlar ve Mühendisler tarafından finanse edilen dört yıllık bir bilgisayar modelleme çalışmasının ardından, Alaska Fairbanks Üniversitesi’ndeki (UAF) araştırmacılar tarafından dün yayınlanan bir taslak rapora göre.

Profesör Hulsey, “Çalışmamız, WTC 7’deki yangınların videoya kaydedilen çökmeye neden olamayacağını ortaya çıkardı” dedi. “Akla yatkın her senaryoyu simüle ettik ve NIST’in iddia ettiği başarısızlıklar dizisinin tüm yapıda aşamalı bir çöküşü tetiklediğini gördük. Bu yapıyı 11 Eylül’de gözlemlendiği şekilde yıkmış olabilecek tek şey 17. Katın altındaki binadaki her bir sütunun neredeyse aynı anda bozulmasıdır.

Çalışmamızın temel sonucu, NIST ve çöküşü inceleyen özel mühendislik firmalarının sonuçlarının aksine, yangının 11 Eylül’de WTC 7’nin çökmesine neden olmadığıdır. Çalışmamızın ikinci sonucu, WTC 7’nin çökmesinin, binadaki her bir kolonun neredeyse eşzamanlı arızasını içeren küresel bir arıza olduğudur.

Kontrollü yıkım teorisi doğrudur 🙂

KAYNAK (Rapor): http://ine.uaf.edu/wtc7

Author

56 Comments

1. Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım

2. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 36

4. Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 444

6. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 09-02-2021 13:35:14

7. Tekirdağ dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Selamlar web siten süper ötesi iyi, teşekkürler , ahmet – 83

8. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-02-2021 13:41:25

9. Ardahan dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Selam sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , ziya – 277

10. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , memo – 154

11. Kütahya dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Merhaba herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 208

12. Çorum merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-02-2021 13:49:03

13. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım , emin – 34

16. Antalya dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Slm sayfan gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 120

17. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 14:52:14

18. Şırnak dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 378

19. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, şukuladım

20. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 05:21:26

21. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Ordu merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 10:52:26

23. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 353

24. Selamlar paylaşım gerçekten çok güzel, teşekkürler

25. Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

26. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım

27. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 328

28. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, face de paylaştım 02-03-2021 00:07:13

29. Burdur dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Mrb bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , – 343

30. Kütahya merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 21-03-2021 03:36:20

31. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, sağolun , Hasan – 296

32. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

33. Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-04-2021 18:28:58

34. Burdur dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 392

35. Selam web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

36. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Siirt dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 491

38. Çorum merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım 02-05-2021 06:48:55

39. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, saolun

40. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 162

41. Manisa dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Selam herkese siten harbiden çok güzel, saolun , ahmet – 390

42. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki mükemmel, şukuladım , ahmet – 135

43. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 25-05-2021 15:10:43

45. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 288

46. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, sağolun , Hasan – 194

47. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 73

48. Bu konu : ” Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler , ahmet – 6

49. Kocaeli dan kimler var. Alaska Üniversitesi Fairbanks, WTC Tower 7’nin yangın nedeniyle çökmediğini tespit etti … . Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 311

50. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 23-06-2021 23:18:31

51. Denizli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 13:54:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link