Kategoriler
Genel

Albert Pike’dan Mektup – WW3

İlluminati’nin Rusya’daki Çarların gücünü devirmesine ve o ülkeyi ateist Komünizmin kalesi haline getirmesine izin vermek için Birinci Dünya Savaşı gerçekleştirilmelidir. İlluminati’nin İngiliz ve Cermen İmparatorlukları arasındaki “ajanı” nın (ajanlarının) neden olduğu sapmalar, bu savaşı desteklemek için kullanılacak. Savaşın sonunda, diğer hükümetleri yok etmek ve dinleri zayıflatmak için komünizm kurulacak ve kullanılacak.

İkinci Dünya Savaşı, Faşistler ile siyasi Siyonistler arasındaki farklılıklardan faydalanarak desteklenmelidir. Bu savaş, Nazizm’in yok edilmesi ve siyasi Siyonizmin Filistin’de egemen bir İsrail devleti kuracak kadar güçlü olması için gerçekleştirilmelidir. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Uluslararası Komünizm, son sosyal felaket için ihtiyaç duyacağımız zamana kadar kontrol edilecek ve kontrol altına alınacak olan Hıristiyan endlemini dengelemek için yeterince güçlü hale gelmelidir. “

Üçüncü Dünya Savaşı, siyasi Siyonistler ile İslam Dünyası liderleri arasındaki “İlluminati” nin “aracısı” ndan kaynaklanan farklılıklardan yararlanarak desteklenmelidir. Savaş, İslam ve siyasi Siyonizm’in birbirini karşılıklı olarak yok edeceği şekilde yürütülmelidir. Bu arada, diğer milletler, bu konuya bir kez daha bölünerek, tamamen fiziksel, ahlaki, manevi ve ekonomik tükenme noktasına kadar mücadele edecekler.

Nihilistleri ve ateistleri serbest bırakacağız ve tüm dehşetinde uluslara mutlak ateizmin, vahşetin kökeninin ve en kanlı kargaşanın etkisini açıkça gösterecek olan müthiş bir sosyal felaketi kışkırtmalıyız.

O zaman her yerde, kendilerini devrimcilerin dünya azınlığına karşı savunmak zorunda kalan vatandaşlar, medeniyetin bu muhriplerini ve deistik ruhları o andan itibaren pusula veya yön olmadan, ideal için endişeli olan Hıristiyanlığı yok edecek, ama hayranlığını nerede ortaya koyacağını bilmeden, gerçek ışığı, Lucifer’in saf doktrininin evrensel tezahürüyle, nihayet kamuoyunda ortaya çıkaracak.

Bu tezahür, hem fethedilen hem de yok edilen Hıristiyanlığın ve ateizmin yıkımını takip edecek genel gerici hareketten kaynaklanacak.

“Albert Pike’dan Mektup – WW3” için 34 yanıt

Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:13:51

Bitlis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 15-07-2020 13:22:00

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler 15-07-2020 14:24:50

Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2020 13:13:20

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 17:07:46

Uşak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-07-2020 13:49:28

Ardahan merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-07-2020 21:51:07

Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-08-2020 19:59:44

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 20:16:56

Hatay merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-08-2020 09:23:38

Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 15:29:40

Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 31-08-2020 02:22:29

Manisa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 22-09-2020 20:34:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir