Bu tartışmalı görünebilir, ancak alınan derin önlemlerin insanlık dışı ve açıkçası adaletsiz olduğuna inanıyorum. İstatistiklerin gösterdiği ve ani bir şekilde zahmetli veya daha çok yorucu olduğu için, içsel kilitlenmelerin yetersiz olduğu kanıtlanmıştır. Bu tiranlığın (kasıtlı olarak yönetilen) toplum için özellikle orta sınıf için boyun eğdirme ve baskı ile ilgili olduğu ve küreselciler, politikacılar ve tekno-feodalizm bireyleri (Bill Gates, Elon Musk gibi) için egemenlik olduğu konusunda fikir birliğine vardım. vb.) Tedbirlerini kabul etmeye devam ederseniz, insan haklarınızı kaybetmeye ve hayatınızı kemer sıkma içinde yaşamaya devam edeceksiniz. Bu iğrenç / aşağılık kısıtlamalar işsizliğe, iflasa, intiharlara, açlığa, evsizliğe, aşırı dozda uyuşturucuya, aile içi istismara, çocuk istismarına, yeme bozukluklarına, gecikmiş tıbbi tedaviye ve akıl sağlığının bozulmasına yol açmıştır. Bu bireyler için teşvik, öngörülebilir gelecekte para basma kullanımını ortadan kaldırmak için G7 ülkelerinin merkez bankaları aracılığıyla (2022’den başlayarak) kendi kripto para birimini oluşturacağı büyük sıfırlamayı uygulamaktır (inanmayın mı? merkez bankaları neden YouTube’da dijital para birimi başlatmak istiyor?) Covid, geleceğin sadece bir truva atı. (ve hayır, konuştuğumuz gibi ortaya çıkan bir komplo değil ama 🐑 geç olana kadar anlamayacaktır🤷🏾‍♂️.) Buna ek olarak, küreselciler bir aşı pasaportu uygulamaya çalışıyorlar (ki ben öksürüğe KARŞI öksürük “totalitarizm”) sosyal toplantılar veya bir spor etkinliğine gitmek için zorunlu olacağına inandıkları için. Kendinize şunu sorun, bu gerçekten sağlıkla mı ilgili? Eric Schmidt’in sözleriyle “Davos’taki herkes iyi olacak” 😂😂

İşte George Orwell hakkında bu çağla ilgili en sevdiğim alıntılar.

“Halk isyan etmeyecek. Ne olduğunu anlayacak kadar uzun süre ekranlarından yukarı bakmayacaklar “

“Bir gelecek vizyonu istiyorsanız, sonsuza kadar insan yüzüne damlayan bir çizme hayal edin.”

Author

26 Comments

1. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Tunceli dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, sağolun , ali – 194

3. Denizli dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 293

4. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

5. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Erzurum dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 249

7. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, saolun , memo – 361

8. Kastamonu dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Merhaba herkese siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 327

9. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

10. Balıkesir merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 07:52:14

11. Adana dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Slm sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 13

12. İzmir merkezden ben ziya. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-06-2021 10:52:42

13. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , emin – 216

14. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 201

15. Yalova merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 18:05:55

16. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 98

17. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 399

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 356

19. Yozgat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler 03-07-2021 19:16:32

20. Kırıkkale dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 436

21. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 73

22. Şırnak merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 10-07-2021 21:27:45

23. Bu konu : ” Aldatmaca hakkında hızlı bir rant ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 38

24. Isparta merkezden ben Hasan. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-07-2021 11:04:34

25. Bingöl dan kimler var. Aldatmaca hakkında hızlı bir rant . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 256

26. Erzurum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-07-2021 00:05:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link