Alegori: “Yağmur” terimi popüler müzikte neden bu kadar sık ​​kullanılıyor?

Pek çok şarkı “yağmur yağması”, “üzerime yağmur yağması”, “yağmur adam”, “yağmur yağacak”, “yağmur yağacak”, “bırak yağmur yağması” vb. Hakkında konuşur. .

Terim, onlarca yıldır tüm farklı türlerde kullanılıyor. Şu anki ilk 10’da RAIN şarkısının olması şaşırtıcı değil.

Bob Dylan “I Wanna Be Your Lover” da yağmur adamından bahsediyor. Daha sonra bir röportajda ruhunu “şefe” nasıl sattığını anlattı. Röportaj sırasında çok dilliydi, ama müzik endüstrisinde tuhaf şeyler olduğuna dair herhangi bir sır olduğunu sanmıyorum.

Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorum. Müzikteki tüm RAIN’in hikayesi nedir? Ne düşünüyorsun? Nereden duydun Masum olduğunu mu düşünüyorsun? Sadece tesadüf mü?

“Alegori: “Yağmur” terimi popüler müzikte neden bu kadar sık ​​kullanılıyor?” üzerine 15 yorum

1. Burdur merkezden ben ziya. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-09-2020 21:18:37

2. Samsun merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 01:16:03

3. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler 09-09-2020 03:45:44

4. Karaman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler 17-09-2020 08:54:31

5. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:32:56

6. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 07:03:04

7. Bu konu : ” Alegori: “Yağmur” terimi popüler müzikte neden bu kadar sık ​​kullanılıyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 281

8. Bu konu : ” Alegori: “Yağmur” terimi popüler müzikte neden bu kadar sık ​​kullanılıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 5

Yorum yapın