Metnin bir meleğin sesinden geldiğini iddia eden Aleister Crowley tarafından yazılan “Kanun Kitabı”ndan ilginç alıntılar. Adının tekrarlandığını duymuştum ama hiçbir eserini okumamıştım ve merak etmiştim. Kitabın Mısır etkisi çok fazla ve satanizm inançlarına çarpıcı bir şekilde benziyor. İlginç kısımları kesip buraya yapıştırdım.

—-

18. Bunlar öldü, bu adamlar; hissetmezler. Fakirler ve üzgünler için değiliz: dünyanın efendileri bizim akrabalarımızdır.

19. Bir köpeğin içinde yaşamak için bir Tanrı mı? Hayır! ama en yüksekler bizden. Sevinecekler, seçilmişlerimiz, üzülen bizden değildir.

20. Güzellik ve güç, sıçrayan kahkahalar ve lezzetli durgunluk, kuvvet ve ateş bizdendir.

21. Dışlanmışlarla ve uygun olmayanlarla hiçbir şeyimiz yok: bırakın sefalet içinde ölsünler. Hissetmedikleri için. Merhamet kralların zaafıdır: zavallıyı ve zayıfı ezin: bu güçlülerin yasasıdır: bu bizim yasamız ve dünyanın sevincidir. Ey kral, Ölmen Gerektiği yalanını düşünme, gerçekten ölmeyeceksin, yaşayacaksın. Şimdi anlaşılsın: Kralın bedeni çözülürse, sonsuza dek saf vecd içinde kalacaktır.

22. Ben Bilgi ve Zevk ve parlak zafer veren ve insanların kalplerini sarhoşlukla karıştıran Yılanım. Bana tapınmak için, peygamberime söyleyeceğim şarap ve garip ilaçlar alın ve onlardan sarhoş olun! Size hiçbir şekilde zarar veremeyecekler. Bu bir yalan, kendine karşı bu aptallık. Masumiyetin teşhiri bir yalandır. Güçlü ol, ey adam! şehvet, şehvet ve şehvetle dolu her şeyin tadını çıkarın; korkmayın, bundan dolayı hiçbir Tanrı sizi inkar edemez.

23. Yalnızım: olduğum yerde Tanrı yok

—-

25. İnsanlara karşısınız, ey seçilmişim!

—-

27. İçimde büyük bir tehlike var; çünkü bu rünleri anlamayanlar büyük bir özlem duyacaklar. Çünkü denilen çukura düşecek ve orada Aklın köpekleriyle birlikte yok olacak.

28. Şimdi Çünkü ve onun akrabası üzerine bir lanet!

29. Çünkü sonsuza dek lanetli olsun!

30. Will durur ve Neden diye ağlarsa, Neden’i çağırırsa, o zaman Will durur ve hiçbir şey yapmaz.

31. Güç nedenini sorarsa, o zaman Güç zayıflığıdır.

32. Akıl da yalandır; çünkü sonsuz ve bilinmeyen bir faktör vardır; & tüm sözleri çarpık.

33. Yeter Çünkü! Bir köpek için lanet olsun!

—-

45. Köpekler için ölüm var.

46. ​​Başarısız mısın? üzgün müsün? Korku mu yüreğinde?

47. Benim bulunduğum yerde bunlar yok.

48. Düşenlere yazık! Onları hiç tanımadım. Ben onlar için değilim. Teselli etmiyorum: Teselli edenden ve teselli edenden nefret ediyorum.

49. Ben eşsizim ve fatihim. Ben mahvolan kölelerden değilim. Lanet olsunlar ve ölüler! Amin.

—-

43. Scarlet Woman dikkatli olsun! Merhamet, şefkat ve şefkat kalbini ziyaret ederse; işimi eski tatlılıklarla oynamaya bırakırsa; o zaman intikamım bilinecek. Kendi çocuğunu öldüreceğim: Kalbini yabancılaştıracağım: Onu erkeklerden kovacağım: Küçülen ve hor görülen bir fahişe gibi alacakaranlığın ıslak sokaklarında sürünecek ve soğuk ve açlıktan ölecek.

44. Ama bırakın kendini gururla yükseltsin! Beni yolumda takip etmesine izin ver! Kötülüğün işini yapmasına izin verin! Kalbini öldürmesine izin ver! Yüksek sesle ve zina yapmasına izin verin! Mücevherlerle ve zengin giysilerle örtünsün ve tüm erkeklerin önünde utanmaz olsun!

45. O zaman onu gücün doruklarına çıkaracağım; o zaman ondan dünyanın bütün krallarından daha güçlü bir çocuk doğuracağım. onu neşeyle dolduracağım

—-

50. Lanet olsun! Onlara lanet olsun! Onlara lanet olsun!

51. Şahin başımla, çarmıha gerilmiş olan İsa’nın gözlerini gagalarım.

52. Muhammed’in yüzüne kanat çırpar ve onu kör ederim.

53. Pençelerimle Hintlinin ve Budist’in, Moğol ve Din’in etini koparırım.

54. Bahlasti! Ompehda! Saçma sapan inançlarınıza tükürüyorum.

55. Meryem tekerlekler üzerinde çiğnenmesin; onun uğrunda aranızda bütün iffetli kadınlar hor görülsün!

56. Ayrıca güzellik ve aşk adına!

57. Tüm korkakları da hor görün; savaşmaya değil, oynamaya cesaret eden profesyonel askerler; bütün aptallar hor görür!

58. Ama keskin ve gururlu, kral ve yüce; siz kardeşsiniz!

—-

60. Dilediğini yap dışında bir kanun yoktur.

61. Ra’nın tahtına oturtulan, ruhun kirişlerini hafifleten Tanrı’nın sözünün sonu vardır.

37 Comments

1. Malatya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 03-06-2021 16:29:03

2. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 309

3. Osmaniye dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 29

4. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 444

5. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 184

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 424

7. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım 10-06-2021 13:57:57

9. Yalova merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 18-06-2021 17:11:48

10. Kırklareli dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Selam paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 226

11. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

12. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 14

13. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 237

14. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

15. Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-07-2021 17:16:20

17. Bolu merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-07-2021 18:19:49

18. Merhaba sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Zonguldak merkezden ben hatice. Mrb sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 16-07-2021 15:30:09

21. Yozgat dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Selam sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 286

22. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 160

24. Merhaba sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

25. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 338

27. Isparta merkezden ben ali. Selam web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 04-08-2021 04:12:17

28. Zonguldak dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 171

29. Kayseri merkezden ben . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 20:20:38

30. Bu konu : ” Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 326

31. Manisa dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 286

32. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selam siten vallaha hayran edici, saolun 06-09-2021 15:57:58

33. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Eskişehir dan kimler var. Aleister Crowley’nin “The Book of Law” kitabından alıntılar . Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 360

35. Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

Write A Comment