Gösteriyi izliyorum ve bu hafta Francis Boyle ve Dr Shiva gibi konukları vardı ve Alex, koronanın sadece bir test olduğunu, havadaki bir ebola olacağını iddia ettiği gerçek biyo silahın milyarları öldüreceğini ve küresellerin nüfusun sadece 500 milyon olmasını istediğini söyledi ve hepimizi köleleştirmek için küresel sosyal kredi sistemi, küresel para birimi ve küresel hükümet ile zorla aşılanmış ve dijital mikroimplants ile akıllı kabarcık şehirlerde yaşamak.

Author

98 Comments

1. Selam siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım

3. Bingöl merkezden ben gaye. Slm web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 13-04-2020 16:07:18

4. Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun

6. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

7. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 20-04-2020 14:18:52

8. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun 22-04-2020 21:48:53

10. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:55:00

11. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, teşekkürler 26-04-2020 18:11:39

12. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

13. Kırşehir merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:42:49

14. Aydın merkezden ben ziya. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 23:04:25

15. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2020 16:35:05

16. Adana merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 25-05-2020 03:12:45

17. Karaman merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler 26-05-2020 19:04:00

18. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 01-06-2020 07:01:37

19. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Selam siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

22. Mersin merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım 15-06-2020 06:24:57

23. Selam sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

24. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 11-07-2020 20:22:56

27. Van merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 21-07-2020 11:15:31

28. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, tebrikler 30-07-2020 05:44:43

29. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:54:27

30. Van merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 07-08-2020 21:01:02

31. Mardin merkezden ben doruk. Selam paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler 09-08-2020 16:20:23

32. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

33. Ağrı merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 15:36:33

34. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2020 17:31:51

35. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

36. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

37. Batman merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 21:59:01

38. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun 05-09-2020 17:31:23

39. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım

40. Ankara merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım 14-09-2020 08:11:55

41. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 16:16:55

42. Manisa merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 26-09-2020 20:54:21

43. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

44. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım

45. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler

46. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 127

47. Edirne dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 295

48. Hatay dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 299

49. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

50. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 416

51. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , banu – 360

52. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

53. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, tebrikler

54. Afyon dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 405

55. Sivas merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 01-12-2020 14:41:35

56. Hakkari dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 386

57. Samsun merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:26:58

58. Sivas dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Mrb siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 436

59. Diyarbakır dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 359

60. Ordu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 20

61. Selam herkese siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

62. Ordu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 240

63. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selam herkese sayfan gerçekten güzel, teşekkürler , Gürbüz – 144

64. Bayburt dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 494

65. Kars merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım 24-01-2021 14:48:56

66. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 124

67. Gümüşhane dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamlar siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 253

68. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 289

69. Kayseri dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Merhabalar siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ziya – 476

70. Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler 04-03-2021 09:23:31

71. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım

72. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 344

73. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım

74. Gürbüz Reply

Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

75. Kütahya dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , ahmet – 461

76. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

77. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

78. Tokat dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 19

79. Bolu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , hatice – 27

80. Manisa merkezden ben ali. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, tebrikler 18-04-2021 23:27:12

81. Kayseri dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, sağolun , ahmet – 285

82. Malatya merkezden ben mehmet. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 15:40:29

83. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler , ziya – 380

84. Malatya dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, teşekkürler , ali – 86

85. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 376

86. Şırnak dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , Hasan – 343

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link