Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor

Gösteriyi izliyorum ve bu hafta Francis Boyle ve Dr Shiva gibi konukları vardı ve Alex, koronanın sadece bir test olduğunu, havadaki bir ebola olacağını iddia ettiği gerçek biyo silahın milyarları öldüreceğini ve küresellerin nüfusun sadece 500 milyon olmasını istediğini söyledi ve hepimizi köleleştirmek için küresel sosyal kredi sistemi, küresel para birimi ve küresel hükümet ile zorla aşılanmış ve dijital mikroimplants ile akıllı kabarcık şehirlerde yaşamak.

“Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor” üzerine 72 yorum

1. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 20-04-2020 14:18:52

2. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:55:00

3. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, teşekkürler 26-04-2020 18:11:39

4. Kırşehir merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:42:49

5. Aydın merkezden ben ziya. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 23:04:25

6. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2020 16:35:05

7. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 01-06-2020 07:01:37

8. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 11-07-2020 20:22:56

9. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:54:27

10. Van merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 07-08-2020 21:01:02

11. Ağrı merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 15:36:33

12. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2020 17:31:51

13. Batman merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 21:59:01

14. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun 05-09-2020 17:31:23

15. Manisa merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 26-09-2020 20:54:21

16. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 127

17. Edirne dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 295

18. Hatay dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 299

19. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 416

20. Bu konu : ” Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , banu – 360

21. Afyon dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 405

22. Hakkari dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 386

23. Samsun merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:26:58

24. Sivas dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Mrb siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 436

25. Diyarbakır dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 359

26. Ordu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 20

27. Ordu dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 240

28. Mardin dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . Selam herkese sayfan gerçekten güzel, teşekkürler , Gürbüz – 144

29. Bayburt dan kimler var. Alex Jones Bill Gates hakkında haklıydı ve şimdi NWO’nun Airborne Ebola’yı serbest bırakacağını ve milyarlarca kişinin açlıktan ölmesine kızgın olacağını tahmin ediyor . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 494

30. Kars merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım 24-01-2021 14:48:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link