Alex Jones |  Kim o?  Neden Bağırıyor?  Ve Neden Harika?

Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika?

Adam mı, Efsane mi, Efsane mi, Deli Bir Komplocu mu? – Alex Jones

KONU SİNOPSİSİ

“Alex Jones” The Alex Jones Show’a ev sahipliği yapıyor ve tanınmış bir komplo teorisyeni. Ayrıca Infowars, NewsWars ve PrisonPlanet dahil olmak üzere birçok önemli web sitesiyle ilişkilidir.

Jones, yıllar boyunca Oklahoma Şehri bombalamaları, 1969 Ay inişleri, 11 Eylül saldırıları, Bohemian Grove ve Sandy Hook (diğerleri arasında) ile ilgili çok sayıda tartışmalı iddianın merkezinde yer aldı.

Jones’un benzersiz sunum tarzı onu diğer radyo programı sunucularından ayırıyor. “Ateşlenmek”, “gerçek” diye bağırmak, şiddetli bir şekilde bağırırken çılgınca sallamak, gömleğini yırtmak ve genel olarak aşırı tutkuyla konuşma yeteneği emsalsizdir.

Alex Jones, Facebook, Twitter, YouTube, Stitcher, Apple Podcasts ve diğerleri gibi çevrimiçi platformların çoğu tarafından iptal edildi (veya “platformu kaldırıldı”). Ayrıca bazı iddiaları için birkaç yasal mücadeleye katıldı.

Burada, Alex Jones’un (kısaca) günümüze kadarki kariyerini ana hatlarıyla açıklıyoruz, ilişkili olduğu bazı önemli iddiaları tartışıyor, sunum tarzını yansıtıyor ve ifade özgürlüğünü daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

Ne diyorsun?

r / komplo - Alex Jones |  Kim o?  Neden Bağırıyor?  Ve Neden Harika?

AŞAĞIDAKİ BOYUTLAR ARASI PORTALLARDAN DİNLEYİN:

⟁ SPOTIFY: https://open.spotify.com/show/5MC2T4wu9RDe3sSkBueOYj

⟁ ELMA: https://podcasts.apple.com/ca/podcast/the-swerve-podcast/id1517155366

⟁ YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=NjGBmP9704w

# komplo # efsane #yelling

This Post Has 25 Comments

1. doruk

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 212

2. emin

Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

3. ahmet

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, tebrikler , ahmet – 38

4. elif yılmaz

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 87

5. memo

Kayseri merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-03-2021 10:34:17

6. Hasan

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 456

7. Aylin

Selamlar siteniz inanki güzel, teşekkürler

8. ziya

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 27

9. Anonim

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki güzel, sağolun , – 93

10. ali

Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun

11. mehmet

Kayseri merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 05-03-2021 07:19:53

12. ali

Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Hasan

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun , Hasan – 289

14. ahmet

Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler

15. gaye

Zonguldak merkezden ben gaye. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 14-03-2021 16:17:43

16. ali

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 71

17. mehmet

selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, sağolun

18. doruk

Ordu dan kimler var. Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? . Selamlar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 116

19. elif yılmaz

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 68

20. Hasan

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 5

21. ali

Van dan kimler var. Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? . Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 325

22. emin

Kayseri dan kimler var. Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? . Slm paylaşımın valla güzel, şukuladım , emin – 278

23. banu

Bu konu : ” Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, saolun , banu – 198

24. emin

Zonguldak dan kimler var. Alex Jones | Kim o? Neden Bağırıyor? Ve Neden Harika? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler , emin – 313

25. mehmet

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, şukuladım

Bir cevap yazın