Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü

Sürekli onları rahatsız ediyorsa misafirleri ağırlamanın ne anlamı var ki, bir cümleyi bile bitiremiyorlar.

Bugün, dört gözle beklediğim ve her zamanki “anayasal avukatlar” çetesi olmayan harika konukları vardı. Üzerinde çok saygın ve güvenilir bir kişi olan Dr. Patrick Byrne vardı. David Icke de vardı ama Alex’in her zaman cümlelerini bitirme ihtiyacını hissetmesi çok sinir bozucu.

… thecombatturtle tarafından gönderildi
[comments]

“Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü” üzerine 21 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha iyi, tebrikler , gaye – 364

2. Bitlis dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 233

3. Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 11-12-2020 13:16:55

4. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:30

5. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 04:32:12

6. Yalova dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun , banu – 69

7. Bursa dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 389

8. Erzincan dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 25

9. Kütahya dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 216

10. Bu konu : ” Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 467

11. Bitlis dan kimler var. Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü . Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 493

12. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, saolun 15-01-2021 19:11:10

13. Gümüşhane merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-01-2021 23:59:21

14. Bu konu : ” Alex Jones konuklarla röportaj yapmakta çok kötü ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 74

15. Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 12:17:02

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link