Neden ne zaman insanlar Alex Jones hakkında konuşsa, birileri eşcinsel kurbağaları gündeme getirerek onlara sahip olmaya çalışıyor. Adamın uzun bir kariyeri oldu, eşit derecede uzun bir kariyeri olan herkesin muhtemelen en az bir düzine kez yanlış olduğu yerde olacaktır, öyleyse neden insanların ona karşı kullandığı ilk şey %100 doğru bir şeydir. Adam abartılı ve abartılı ve geçmişte yanıldığını açıkça kabul ediyor ve hatta her zaman haklı olmadığını ve herkes için uygun olmadığını kabul ediyor ama her zaman gündeme getirilen şey eşcinsel kurbağalar olması gibi.

40 Comments

1. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım 05-08-2021 17:23:06

2. Karaman dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 58

3. Isparta dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Mrb sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun , gaye – 236

4. Ordu dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 428

5. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 481

6. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , banu – 426

7. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki iyi, tebrikler , emin – 455

8. Çankırı dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, sağolun , emin – 318

9. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Erzincan dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 248

11. Erzurum dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 411

12. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 64

13. Çanakkale dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 381

14. Çanakkale merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 14-08-2021 11:35:29

15. Iğdır dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım , ziya – 97

16. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Tunceli dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Selam sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , doruk – 62

18. Kars dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 289

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 390

20. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Selam sayfa inanki iyi, şukuladım , Gürbüz – 484

21. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , emin – 392

23. Erzurum dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ziya – 141

24. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 44

25. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım , hatice – 88

26. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 361

27. Ardahan dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 163

28. selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Kastamonu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 03-09-2021 11:20:01

30. Diyarbakır dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 298

31. Sivas merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 12:22:17

32. Rize merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-09-2021 16:07:14

33. Kastamonu dan kimler var. Alex Jones ve kurbağalar . Merhabalar siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 425

34. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2021 12:37:14

35. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, sağolun , memo – 21

36. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 58

37. Bu konu : ” Alex Jones ve kurbağalar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 211

Write A Comment