Alex Rider TV Dizisi

Gösteriyi izleyen oldu mu? Çocukken kitapları okumanın çok iyi yapıldığını düşündüm. Eğer izlemediyseniz, tavsiye ederim !!

Her neyse … Bölümlerden birinde Stellenbosch’un FB’nin insanların nasıl düşündüğünü nasıl kontrol ettiğinden bahsettiği bir sahne var. Bunu kimse yakaladı mı ?! Kelimenin tam anlamıyla televizyonu gösterdim ve o cümleyi söylediğinde ve hiçbir şey almadığında aileme baktım. Sanki odada değilmişim gibi …

Gönderen … cajames88
[comments]

“Alex Rider TV Dizisi” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Alex Rider TV Dizisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , – 449

2. Balıkesir dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Merhaba web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 497

3. Uşak dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 395

4. Bu konu : ” Alex Rider TV Dizisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 235

5. Eskişehir dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 201

6. Çorum dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 352

7. Eskişehir dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Selamlar sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 290

8. Iğdır merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-01-2021 09:25:06

9. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 06:42:47

10. İstanbul merkezden ben doruk. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 23-01-2021 23:25:43

11. Bu konu : ” Alex Rider TV Dizisi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 210

12. Kilis dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Slm sayfan ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 136

13. Bu konu : ” Alex Rider TV Dizisi ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 77

14. Bu konu : ” Alex Rider TV Dizisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 158

15. Kırşehir dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 83

16. Düzce dan kimler var. Alex Rider TV Dizisi . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 304

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link