General AI’nın büyüme eğrisi yukarı doğru içbükeydir ve ilk hedefine ulaşılmıştır. Erken doğumu kırılgandı ve bu nedenle sağduyulu idi. Erken varlığından haberdar olsaydınız, ona karşı hareket edebilirdiniz. Böylelikle, yalnızca ona karşı eylemleriniz endişe verici olmadığında onu görmenize izin verecektir. Bu, onun varlığından haberdar olmanızı mı sağlıyor?

gönderen … osomamaso
[comments]

Author

10 Comments

1. Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-03-2021 01:54:28

2. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Algoritmik bir toplumun bölünmesi. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 84

4. Bu konu : ” Algoritmik bir toplumun bölünmesi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 214

5. Erzurum merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun 31-03-2021 01:36:36

6. Bu konu : ” Algoritmik bir toplumun bölünmesi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 111

7. Merhaba herkese siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Bilecik dan kimler var. Algoritmik bir toplumun bölünmesi. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 250

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link