İlk olarak, bu haberi bazı forumlarda gördüm, Google’da araştırmayı denedim ve Google alakalı makaleleri göstermiyor, gizlemiyor, tam bağlantı: https://tfiglobalnews.com/2021/01/03/where-is-jack-ma-after-his-showdown-with-ccp-the-alibaba-founder-has-gone-missing/

Ma, Çin’in düzenleyicilerini ve Devlet bankalarını eleştirdiğinden beri “kamuoyunda görülmedi”. Ma ve ÇKP arasında büyüyen anlaşmazlık göz önüne alındığında, aniden ortadan kaybolması çok daha gizemli hale geliyor. Ayrıca, Çin’in gizemli, yüksek profilli bir ortadan kaybolma geçmişi var, özellikle Xi yönetiminin işlerin başında olması ve Ma’nın ortadan kaybolması, bu nedenle, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile yaptığı anlaşmazlığın ışığında okunuyor.

Author

17 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 375

2. Bu konu : ” Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 248

3. Denizli merkezden ben hatice. Slm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-01-2021 04:18:42

4. Bu konu : ” Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla mükemmel, şukuladım , ahmet – 400

5. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 181

6. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 414

7. Muğla merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 16-01-2021 18:50:41

8. Ankara dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 188

9. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler 27-01-2021 01:52:14

10. Giresun dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . Selamlar sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 238

11. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 01-02-2021 12:31:37

12. İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 05-02-2021 05:34:54

13. Van dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 230

14. Bartın dan kimler var. Alibaba Jack Ma’nın kurucusunun nasıl kaybolduğundan neden kimse bahsetmiyor? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, saolun , emin – 256

15. Edirne merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım 21-02-2021 14:09:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link