Bu nedenle, vahiy 7’de Yuhanna, müminlerin alnında Allah’ın işaretiyle mühürlendiklerini, günahlarının bağışlandığını ve mesih’i ebediyen yaşayacaklarını belirtir.

Bu bizi canavarın işaretine ve ilk etapta insanların neden alacağına getiriyor. Şimdi, bu işaretin muhtemelen Pavlus’un II. Thess’de bahsettiği büyük yanılgı ile bir ilgisi vardır, ancak bilgili ilahiyatçıların bu yanılsamanın ne olabileceğine ya da ilk etapta neden birinin canavarın işaretini alacağına dair hiçbir bilgisi olmadığını duydum. Ama sanırım büyük yanılsamanın ne olduğunu biliyorum ve bu yanılgı, onların damgasını vurmalarının nedeni.

Peki neden? Deccal’in kendisini insanlığın kurtarıcısı ilan edeceğini ve bir mesih’in yapacağı her şeyi yapmaya çalışacağını unutmayın. Pavlus’un bahsettiği güçlü yanılsamanın, canavarın kendisine mesih olarak tapanlara sonsuz yaşam sunacağı ve onlara sonsuz yaşam için onlarla birlikte işaret eden mührünü vereceği – sonuçta, Mesih’in yaptığı her şeyi taklit edeceğinden oldukça eminim. , içinde görünüşte mükemmellik. Ve bunu kisvesi altında yapacak Bilim.

Bu bilimin kötü olduğu anlamına mı geliyor? Tabii ki hayır, ama bilimin basitçe yapamayacağı çok şey var, covid’i ortadan kaldırmak gibi. Peki aşı, alarak kişinin ruhunu tehlikeye atan bir tür işaret midir? Hayır, bu aptalca. Bununla birlikte, bilimin ilk etapta covid hakkında yapabileceği hiçbir şey olmadığı için, covid’e verilen yanıt tam bir sahte bilim olmuştur. Covid yanıtının kökleri bilimin tanrılaştırılmasında, bilimle her şeyin mümkün olduğu fikrinde yatmaktadır.

Burada, aile ve arkadaşlarının vaxx’ı almaları konusunda ısrar eden, hatta herkesin izlenip vaxx’ı almaya zorlanması gerektiği konusunda tuhaf deneyimler yaşayan insanlar hakkında yazılar görüyorum. Hissettiğin bu tuhaflık, bilimin insan ırkının kurtuluşunu elinde tuttuğunu, bilimin başaramayacağı hiçbir şey olmadığını düşünen dinsel fanatiklerle uğraşıyor olman.

Ancak bilimin başaramayacağı her türlü şey var ve bu nedenle covid’e verilen yanıtın kökeni dini fanatizme dayanıyor.

33 Comments

1. Trabzon merkezden ben gaye. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 05:59:29

2. Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 23-08-2021 06:15:14

4. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar web siten cidden güzel, teşekkürler 23-08-2021 06:16:18

5. Bu konu : ” Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 354

6. Isparta dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 231

7. Hatay dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Selamlar web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , banu – 418

8. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

9. Artvin dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ahmet – 240

10. Samsun dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Merhaba sayfa inanki mükemmel, tebrikler , gaye – 13

11. Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 27-08-2021 01:30:51

12. elif yılmaz Reply

Selam sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, saolun , – 108

14. Bu konu : ” Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım , hatice – 172

15. Bu konu : ” Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 90

16. Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2021 04:33:49

18. Amasya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 08-09-2021 15:38:12

19. Erzurum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun 09-09-2021 21:53:42

20. Batman merkezden ben gaye. Selam siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 11-09-2021 01:45:41

21. Bolu dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 470

22. Sivas dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 79

23. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 14-09-2021 03:49:49

24. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2021 20:28:15

25. Afyon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 16-09-2021 11:27:43

26. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 17-09-2021 14:39:37

27. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Erzincan dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Merhabalar web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 317

29. Zonguldak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, tebrikler 19-09-2021 05:10:11

30. Iğdır dan kimler var. Alın için 2 farklı mühür ve neden oraya geldikleri . Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 77

Write A Comment