Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔

https://ibb.co/Ldh68GQ

Rep Marjorie Taylor Greene’i alışılmadık inançları barındırdığı için komite atamalarından çıkaran aynı dipsiz kişiler Temsilci Eric Swalwell’in, BİLİNEN bir Çinli casusla ilişkisi olmasına rağmen Temsilci Eric Swalwell’in Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesinde kalmasına izin verdiler.

Bunlar ciddi insanlar değil; bir ajandaları var ve bu Biz İnsanlar değil.

H / T – WeTheMedia

“Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔” üzerine 10 yorum

1. Samsun dan kimler var. Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 . Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 316

2. Bu konu : ” Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 362

3. Mardin dan kimler var. Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 . merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 363

4. Van dan kimler var. Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 102

5. Giresun dan kimler var. Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 . selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 349

6. Bu konu : ” Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, tebrikler , doruk – 246

7. Bu konu : ” Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, saolun , memo – 204

8. Bu konu : ” Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 277

9. Kastamonu dan kimler var. Alışılmadık inançlar bir şekilde bariz zalimce eylemden daha tehlikelidir .. 🤔 . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım , hatice – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link