Alkol içme isteğimi kaybetmeye başlıyorum. Sorumluluklarım arttı ve gururlu bir komplo teorisyeni olarak bunun değerlerime uygun olduğunu düşünmüyorum. Dışarıdan bakıldığında tüm bunlar beyne zarar vermek, sağlığı ve serveti tüketmek için bir numara gibi görünüyor. Bu kültürümüze nasıl bu kadar yerleşti? Bence içme kültürü zeki bir psikopat ve ben çıkmak istiyorum.

30 Comments

1. Konya dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 71

2. Bilecik dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 101

3. Ankara merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 22:16:14

4. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 305

5. Burdur dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , banu – 326

6. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , emin – 499

8. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 103

9. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 416

11. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selam sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım , hatice – 145

13. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 25-07-2021 12:02:26

14. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 27

15. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , memo – 134

16. Sinop dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . Merhabalar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım , emin – 22

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

19. Gaziantep dan kimler var. Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. . Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 418

20. İstanbul merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 07-08-2021 04:17:52

21. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler 18-08-2021 06:59:23

22. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 341

23. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 432

24. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-08-2021 06:43:57

25. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , banu – 354

26. Adıyaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:33:16

27. Aksaray merkezden ben doruk. Mrb sayfan valla dikkat çekici, sağolun 01-09-2021 15:05:01

28. Bu konu : ” Alkolü bırakmak istiyorum. Zihin kontrol zehiridir. ” çok güzel. Selam siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 54

Write A Comment