Kategoriler
Genel

“Alman Hükümeti Covid-19’u Planlı Bir Sahtekarlık Olarak Doğruladı”

http://dropmefiles.com/4Gnar

Eğer ilgilenen varsa, bu Alman yetkililerden sızan belgeleri indirmek için bir link. Alex Jones, 1 Haziran Pazartesi günü bahsetti. Okumak için Google çevirmene indirmenizi ve kopyalayıp yapıştırmanızı öneririm.

Bu, “analiz sonuçlarının özeti” nde 3 paragraftır: “COVID-19’un gözlemlenebilir etkileri ve etkileri – bir bütün olarak toplum üzerindeki sağlık etkileri ile ilgili olarak – bunun yanlış bir alarmdan daha fazlası olduğuna dair yeterli kanıt ortaya koymaz. Yeni virüs muhtemelen hiçbir zaman normal seviyeyi aşan nüfus için bir risk oluşturmamıştır (karşılaştırmalı rakam DEU’daki olağan ölüm oranıdır) Corona esas olarak bu yıl istatistiksel olarak ölen insanları öldürüyor çünkü hayatları ve zayıflamış bedenleri artık herhangi bir rastgele günlük stresle baş edemiyor (şu anda dolaşımda olan yaklaşık 150 virüs dahil). Covid-19’un tehlikesi fazla tahmin edildi. (Covid-19 ile dünya çapında 250.000’den fazla ölüm Yıl, 2017/18 influenza dalgası sırasındaki 1,5 milyon ölüme kıyasla) Risk, diğer birçok virüsünkinden daha büyük değildir.Biz büyük olasılıkla tespit edilmemiş olan küresel bir yanlış alarmla uğraşıyoruz. ya da uzun bir süre. – Bu analiz sonucu KM 4 tarafından bilimsel olarak güvenilirlik açısından kontrol edilmiştir ve esasen RKI tarafından sunulan veri ve risk değerlendirmelerine aykırı değildir. “

“İddia edilen yanlış alarmın haftalarca tespit edilmemesi, büyük ölçüde kriz ekibi ve bir pandemide kriz yönetimi tarafından uygulanacak uygulanabilir çerçevenin, otomatik olarak bir alarmı tetikleyen ve derhal fesih başlatan uygun tespit araçlarını içermemesinden kaynaklanmaktadır. önlemlerin meydana geldiği anda ya bir pandemi uyarısı yanlış alarm olarak tanımlandı ya da teminat hasarının – ve özellikle insan hayatını yok eden parçaların – sağlıktan ve özellikle de ölümcül potansiyelinden daha büyük olmakla tehdit ettiği öngörülebilir. söz konusu hastalık. “
….
Diyerek şöyle devam etti: “Kriz yönetimindeki açıklar ve başarısızlıklar sonuç olarak yanlış bilgi iletişimine yol açtı ve böylece nüfus arasında dezenformasyona neden oldu. (Bir suçlama olabilir: Devlet, korona krizindeki en büyük sahte haber üreticilerinden biri olduğunu kanıtladı. )”

Uzun belgeyi okumaya devam ederseniz gerçekten ilginç şeyler. Sadece buraya göndereceğimi düşündüm, hakkında hiçbir fikrim yok, okuduğunuz için teşekkürler. Çılgın zamanlarda yaşıyoruz.
Herkese iyi günler 🙏🏾

““Alman Hükümeti Covid-19’u Planlı Bir Sahtekarlık Olarak Doğruladı”” için 38 yanıt

Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 02-06-2020 17:13:57

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, şukuladım 02-06-2020 17:14:10

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, saolun 06-06-2020 04:38:25

Kastamonu merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-06-2020 04:44:19

Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:21:57

Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım 02-07-2020 15:48:39

Balıkesir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 03-07-2020 18:18:23

Amasya merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-07-2020 05:08:24

Düzce merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-07-2020 07:05:29

Ordu merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 03-08-2020 18:27:16

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 15-09-2020 11:23:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir