Cidden merak ediyorum, tüm bunlar nasıl ve ne ölçüde sahnelenebilir/düzenlenebilir? Son haberler – Bu sel için zaten 1 numaralı günah keçisi olan Laschet, Steinmeier’in sel mağdurları hakkındaki konuşmasına güldü – itibarı mahvetmek için tipik medya hilesi. Palyaço dünyasının kokusu çok yoğun oluyor. Ve yaklaşan seçim entrikası Laschet – Baerbock artık entrika değil. Beaerbock bir süre liderliğini sürdürdü ama bir dizi skandaldan sonra Laschet’e kaptırdı… Ve bu sel tam zamanında oldu!

Ya bir hafta önce biri “Kaybediyor, bu kabul edilemez! Laschet’in Bakan-Başkan olduğu Kuzey’deki barajı havaya uçurun. Ve emin olun birkaç ülkeyi sular altında bırakın, sonuçta biz küreselcileriz!” Bazı yerlerde dakikalar içinde tüm zemin sular altında kaldı. Bu sel, lanet olası tsunami değil! Bu nasıl doğal felaket?

39 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . Selam web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , memo – 207

2. Gürbüz Reply

Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Nevşehir dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 15

4. Batman merkezden ben memo. Selam sayfan vallaha billaha güzel, tebrikler 18-07-2021 17:27:15

5. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , emin – 332

6. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

7. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 14:12:43

8. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

9. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, tebrikler , emin – 495

10. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2021 23:13:34

11. Manisa merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, saolun 24-07-2021 00:14:33

12. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 394

13. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 116

14. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 248

15. Batman dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım , emin – 333

16. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 8

17. Kütahya merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 27-07-2021 19:11:05

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler

19. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 147

20. Selamlar paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler

21. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 83

22. İzmir dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 63

23. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Mrb web siten cidden hayran edici, tebrikler , ziya – 403

24. Artvin merkezden ben emin. Selamlar siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2021 13:29:06

25. Ankara merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 09-08-2021 23:54:43

26. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 12-08-2021 13:07:05

28. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . Slm web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 198

29. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 01:08:50

30. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla güzel, şukuladım , ahmet – 139

31. Samsun merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-08-2021 15:26:03

32. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 92

34. Bu konu : ” Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun , mehmet – 369

35. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım 03-09-2021 09:37:53

36. Balıkesir dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , banu – 290

37. Bursa merkezden ben banu. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler 07-09-2021 10:10:36

38. Sinop dan kimler var. Alman sel siyasi manzarayı değiştirmek için yapay kriz mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , ziya – 154

Write A Comment