2021’de bu kadar çok kişinin selde öleceği garip görünüyor.

Bu makale, Avrupa ve Alman hava servislerinin bu bölgelerde şiddetli su baskınları öngördüğü ve hükümetin harekete geçmediği oldukça açık görünüyor. Bu beceriksizce veya kötü niyetle yapılmış olabilir mi? İklim değişikliği nedeniyle yüzlerce kişinin nasıl öldüğünü duyacağımızı hayal ediyorum, ancak bu sonuç %100 öngörülebilir ve önlenebilir gibi görünüyor.

www.bbc.com/news/world-europe-57867773

Author

40 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Selamlar paylaşım inanki iyi, şukuladım , hatice – 345

2. Erzurum dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 189

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 458

4. Afyon dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Selam sayfanız vallaha mükemmel, tebrikler , Emine – 242

5. Siirt dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Mrb sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 383

6. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

7. Edirne merkezden ben hatice. Selam sayfa gerçekten güzel, şukuladım 17-07-2021 09:40:25

8. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , hatice – 363

11. Kars merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2021 09:57:45

12. Mrb siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 60

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 317

15. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, saolun , banu – 354

16. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım

17. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 12

19. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Slm web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

21. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 20-07-2021 13:03:30

22. Selamlar siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Sivas dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 323

24. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun , doruk – 320

26. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, sağolun , – 129

27. Kütahya merkezden ben ali. Slm siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 29-07-2021 12:40:15

28. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 29-07-2021 12:40:17

29. Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım

30. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

32. Kocaeli dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Mrb sayfa valla güzel, sağolun , ali – 449

33. Tokat dan kimler var. Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, şukuladım , gaye – 456

34. Uşak merkezden ben . Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:17:43

35. Sinop merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:15:37

36. Giresun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-09-2021 18:38:17

37. Bu konu : ” Almanya, bir gündem oluşturmak için kasten alçak bölgeleri tahliye etmedi mi? ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 312

Write A Comment