Gönderilerin çoğu sadece r/nonewnormal olarak bırakılması gereken anti maske/anti aşıdır. Bir yetenek ve filtre sistemi ile, vitriol’ü görmek istemeyenler, sizi sadece düşündüren ve bazen de güldüren o acayip, meyveli komplolar hakkında her şeyi tutabilirler.

Koca ayaklı Marilyn Monroe’nun uzaylılara karşı savaşacak bir yeraltı türünü tanıtmasını istiyorum. Walt Disney ve Adolf Hitler’in Disney World altında birlikte yaşamasını istiyorum. Daha az Covid gönderisi demekse David Icke ve Flat Earth ile yetineceğim.

Modlar: Lütfen bir yetenek ve filtre sistemimiz olabilir mi? Gibi şeyler Paranormal, Parapsikoloji, UFO’lar, NWO, Covid, Cryptids vesaire vesaire

Her gönderinin bir yetenek gerektirdiğini veya kaldırılacağını hatırlatmak için otomatik modu ayarlayın. Lütfen hadi!

22 Comments

1. Bingöl merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2021 09:44:16

2. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten cidden hayran edici, sağolun 13-08-2021 09:53:39

3. Kilis dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 320

4. Kütahya dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 190

5. Bu konu : ” Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 102

6. Selam siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

7. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Aydın dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , banu – 179

10. Çorum dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , mehmet – 444

11. Bilecik merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2021 20:33:12

12. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 06:36:28

13. Kayseri dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . selam arkadaşlar web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , – 324

14. Selam paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım

15. Sakarya dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 132

16. Samsun dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 9

17. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 31-08-2021 18:19:22

18. Bu konu : ” Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 41

19. İzmir merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 05-09-2021 22:00:24

20. Ardahan dan kimler var. Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım , memo – 55

21. Bu konu : ” Alt için yetenek ve filtre seçenekleri gereklidir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 291

22. Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment