Açgözlülük ve yolsuzluğun kontrolden çıkmadığı paralel bir boyutta.

Cvid salgını yaşadık

Hükümetler hemen üzerine atladı ve insanlara her ihtimale karşı maske takmalarını söyledi.

Günler içinde tüm seyahatler durduruldu

Salgın minimaldi ama yine de önemliydi.

Uzun zamandır kurulmuş ve güvenli bir anti-paraziter ilacın çoğu insanı minimum ölümle tedavi edebildiğini buldular.

Her biri birkaç ay içinde gerçek bir ‘normal’e döndü.

Oh… ve ayrıca öğrendiler, çünkü herkesi profilaktik olarak topluca tedavi ediyorlar, ilacın aynı zamanda çoğu kanserden kurtulduğunu ve hap başına sadece birkaç sente mal olduğunu da öğrendiler.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7505114/

“Yukarıda belirtildiği gibi, parazit kontrolü alanında yaygın olarak kullanılan geniş spektrumlu antiparaziter ilaç IVM, potansiyel yeni bir antikanser ilacı olarak geliştirilmeye değer olduğunu düşündüren birçok avantaja sahiptir. IVM, normal hücreler için toksik olmayan bir dozda tümörlerin proliferasyonunu seçici olarak inhibe eder ve tümörlerin MDR’sini tersine çevirebilir. Daha da önemlisi, IVM nehir körlüğü ve fil hastalığı gibi paraziter hastalıkların tedavisinde kullanılan yerleşik bir ilaçtır. Uzun yıllardır insanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve uzun ve kısa vadeli toksikolojik etkileri ve ilaç metabolizması özellikleri dahil olmak üzere çeşitli farmakolojik özellikleri çok açıktır.”

oh ayrıca kanseri tedavi eden ve gerçekten ucuz olan başka bir ilaç buldular

https://jeccr.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13046-019-1303-z

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3093705/

…LCG- tarafından gönderildi
[comments]

Author

60 Comments

1. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Osmaniye merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler 12-07-2021 23:20:07

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım

4. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

5. Kars dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 221

6. Ardahan merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun 12-07-2021 23:23:32

7. Karabük merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-07-2021 23:23:42

8. Çanakkale dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 386

9. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , Aylin – 398

10. Mersin merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 12-07-2021 23:29:54

11. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-07-2021 23:36:13

12. Çanakkale merkezden ben emin. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun 12-07-2021 23:37:45

13. Elazığ dan kimler var. Alternatif bir evrende… . selam arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 237

14. Bursa dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , ahmet – 183

15. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 12-07-2021 23:45:24

16. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , hatice – 45

17. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

18. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Erzurum dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 79

20. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

21. Tokat dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 141

22. Zonguldak merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, tebrikler 13-07-2021 00:00:59

23. Edirne dan kimler var. Alternatif bir evrende… . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 178

24. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selam siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 296

25. Muğla dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 22

26. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

27. Kayseri dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selam herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 195

28. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım

29. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 220

30. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 01:40:39

31. Eskişehir dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 200

32. Kastamonu dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun , ali – 364

33. Kırşehir dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selam web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 127

34. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 453

36. elif yılmaz Reply

Selamlar siten valla mükemmel, teraziye tıkladım

37. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 481

38. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 18-07-2021 04:08:24

39. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 12:17:38

40. Selam sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

41. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

42. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 211

43. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-07-2021 12:57:04

44. Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

45. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 72

46. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 04-08-2021 01:28:43

47. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

48. Aksaray merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, sağolun 09-08-2021 14:50:50

49. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

50. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

51. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba siten valla iyi, saolun 23-08-2021 04:26:50

52. Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , Aylin – 318

53. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

54. Kırıkkale dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 347

55. Amasya dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 337

56. Amasya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan vallaha billaha güzel, saolun 02-09-2021 11:16:23

57. Muğla dan kimler var. Alternatif bir evrende… . Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 479

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Alternatif bir evrende… ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 286

Write A Comment