Kategoriler
Genel

Alternatif gazeteciliğimiz var mı?

Bu siteyi son birkaç haftadır çok ziyaret ediyorum ve CV ve bekleyen borsa çöküşü ile ilgili yeni gelişmeleri ve teorileri takip ediyorum. Gittikçe daha ilginç bulduğum bir şey, insanların tek bir güvenilir kaynağımız olmadığını söylediğinde, orada insanların görmesi için web'e doğru bilgiler koyarlar. Bu gerçekten doğru mu? Gerçekten bunun dibine ulaşan kimse yok mu? Eğer bir gazeteciysem Wuhan'da şu anda röportajlar yapıyor ve gerçek hikayeyi alıyordum ki gerçeği arayanlarla paylaşabilecektim. Wall Street'e gidip neler olup bittiğini görmek için yüksek değerli bazı kişilerle röportaj yapmaya çalışırdım.

Demek istediğim, hepimiz biliyoruz ki şirket medyası bir sahte, Alex Jones bizi hayal kırıklığına uğrattı ve yine de Wikileaks ne? Zor gerçeği nereye gidiyoruz? Gerçek bilgi için nereye gidiyoruz? Gerçek olayların paylaşılması ve tartışılması için neden açık bir haber sitemiz ve açık bir sosyal medya platformumuz yok?

“Alternatif gazeteciliğimiz var mı?” için 15 yanıt

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz çok güzel, tebrikler 03-03-2020 22:53:22

Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-03-2020 05:22:49

Muğla merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, şukuladım 05-03-2020 10:20:32

Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 19:12:33

Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-03-2020 14:28:34

Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, sağolun 28-03-2020 08:00:21

Giresun merkezden ben gaye. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 31-03-2020 03:27:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir