Altın bir çağda yaşıyoruz. Ancak ana akım medya ve sosyal medya, insanların çoğunu bunun korkunç bir zaman olduğuna ve işleri daha iyi hale getirecek güçleri olmadığına ikna etti.

Orada tonlarca kötülük olduğunu biliyorum.

Tecavüz köleliğinden Uygur Soykırımına.

Ve saçma sapan sesler çıkarmaya devam etmeliyiz.

Ama aklınızın bilge kısmında, atalarınızın hepimizin verdiği lükslere sahip olmak için öldüreceklerini unutmayın.

Kötü insanların saçmalıklardan kaçmasına izin vermeyin.

Ama aynı zamanda kötülüğün var olduğuna inanmak için kendinizi kandırmanıza izin vermeyin.

Becerileri çevrimiçi olarak ücretsiz olarak öğrenebilir, entelektüellerin aynı fikirde olduğunuzu veya katılmadığınızı söylediklerini duyabilir ve istediğiniz zaman stresten kurtulmanıza yardımcı olacak memleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, başka bir Gary Webb olmadan, yozlaşmış insanları kim olduklarını ifşa edebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında, ortalama bir insan için oldukça iyidir.

Sadece tepedeki kötülüğün izlerini, onun tarafından tüketilmeden ortadan kaldırın.

“Altın bir çağda yaşıyoruz. Ancak ana akım medya ve sosyal medya, insanların çoğunu bunun korkunç bir zaman olduğuna ve işleri daha iyi hale getirecek güçleri olmadığına ikna etti.” üzerine 12 yorum

1. Edirne merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-10-2020 03:49:13

2. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler 08-10-2020 03:49:32

3. Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 08-10-2020 04:21:45

4. Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 04:31:59

5. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-10-2020 06:36:00

6. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 19:21:56

7. Bartın dan kimler var. Altın bir çağda yaşıyoruz. Ancak ana akım medya ve sosyal medya, insanların çoğunu bunun korkunç bir zaman olduğuna ve işleri daha iyi hale getirecek güçleri olmadığına ikna etti. . Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 86

Yorum yapın