Dünyadaki olayları yönlendiren büyük komplonun kuşkusuz pek çok katmanı var: politik, ekonomik, sosyal vb … Şahsen, en önemlisi, tabiri caizse en üst katmanın ezoterik olduğunu düşünüyorum. Sonunda, her şey insanlığı kendi kendini devam ettiren bir cahillik —> sefalet —> cehalet —> günah —> cehalet —> vb. Her şey ateizmin yayılmasına bağlı. İşte Altın Kural hakkında bir sır: bu ahlaki bir kural DEĞİLDİR. Bu kitlelere beslenen büyük bir yalan. Gnostikleri dikkatlice inceleyen herkes bunu anlayacaktır. İsa “size yapılmasını istediğiniz şeyi başkalarına yapın” dediğinde, “çünkü bunu yapmak güzel” demek istemedi. Bunu çok pratik bir anlamda kastetti: “çünkü başkalarına verdiğiniz acıya katlanmak zorunda kalacaksınız.” Şimdi, bu daha çok Karma’ya benziyor, değil mi? Ve Altın Kuralı İbrahimî dinlerin (Hıristiyanlık, Musevilik ve İslam) üçünde de bulabileceğinizi düşünürseniz, bu, çok basitçe, dünyanın sözde BEŞ BÜYÜK dinlerinin (yukarıda bahsedilen üç artı İnduizm) olduğu anlamına gelir. ve Budizm) bize Karma’nın gerçek olduğunu öğretir. Ama sonra büyük bir soru ortaya çıkıyor. Neden dünyanın Elitleri yaptıklarını yapıyor? Sürekli insanlığa karşı günah işliyorlar, bence buradaki çoğu insan bu konuda kolayca hemfikir olur. Neden o zaman? Sonuçlar konusunda bilgisizler mi? Ben öyle düşünmüyorum. Önemsemiyorlar, çünkü bu hayattan çok zevk alıyorlar, bu yüzden sonra ne olacağını düşünmemeye mi çalışıyorlar? Ben de durumun bu olduğunu sanmıyorum. Mantıklı olan tek şey, Ustalar Oyununu oynadıkları sürece sonuçlardan kaçınabileceklerine inanmak için kandırılmış olmalarıdır.

Author

29 Comments

1. Bilecik merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-02-2021 18:40:23

2. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 371

3. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler

4. Konya dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , mehmet – 420

5. Kilis dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 441

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 377

7. Iğdır merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, sağolun 17-02-2021 03:27:36

8. Tunceli dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler , Aylin – 344

9. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-02-2021 20:46:26

10. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-02-2021 23:26:37

11. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 327

12. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 278

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun

14. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-03-2021 01:17:43

15. Edirne merkezden ben memo. Merhaba siten gerçekten çok iyi, saolun 16-03-2021 15:38:23

16. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun

17. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 205

18. Antalya dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 417

19. Yalova dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 385

20. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 05-05-2021 11:42:21

21. Muğla dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 243

22. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler

23. Düzce dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 286

24. Kayseri dan kimler var. Altın Kural Hakkındaki Yalan. . Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 3

25. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 58

26. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Altın Kural Hakkındaki Yalan. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 81

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link