Nisan / Mayıs’ta, ölümlerin nasıl rapor edildiğiyle ilgili tartışmalar başladığında (öldü itibaren covid vs öldü ile covid, vb.) Utah’daki bir yetkili hakkında eyaletin doğru haberciliği taahhüt ettiğini söyleyen bir haber gördüğümü hatırlıyorum.

bugün bir baktım Utah Sağlık Bakanlığı covid web sitesi ve elbette, açıklamak için oldukça önemli uzunluklara gidiyorlar ölümler nasıl değerlendiriliyor ve rapor ediliyor.

Burada, denizaltında veri analizi geçmişi olan birinin bazılarını incelemekle ilgilenip ilgilenmeyeceğini merak ediyordum. veri Utah rapor veriyor ve ayrıca sayıların enfeksiyon ve ölüm oranları hakkında neyi ifade ettiğinin bir özetini paylaşmaya istekli olabilir.

Bu karmaşayı anlamamıza yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

Author

101 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, şukuladım

2. Van merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 16-08-2020 02:21:32

3. Mrb siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

5. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

7. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Adana merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 22:21:31

10. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 11:58:28

11. Adana merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler 14-09-2020 09:17:25

12. Sakarya merkezden ben ziya. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 16-09-2020 01:34:42

13. Tekirdağ merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, saolun 27-09-2020 08:31:30

14. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

15. Ordu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-10-2020 14:07:45

16. Burdur merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 22:22:25

17. elif yılmaz Reply

Slm sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 424

19. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım

20. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , ahmet – 44

21. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 170

22. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, saolun , Emine – 247

23. İstanbul merkezden ben ziya. Merhaba web siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 21-11-2020 12:51:15

24. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 342

25. Samsun merkezden ben mehmet. Selamlar web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 24-11-2020 01:02:13

26. Siirt dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selamlar web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , hatice – 128

27. Hakkari merkezden ben . Selamlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:13:40

28. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 215

29. Şanlıurfa dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 439

30. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 441

31. Hatay dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 433

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 65

33. Uşak dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun , gaye – 394

34. Denizli merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-12-2020 17:28:33

35. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bayburt merkezden ben hatice. Mrb siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 03:26:23

37. Giresun dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selam web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ahmet – 136

38. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 12-01-2021 00:37:42

39. Antalya dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , ziya – 428

40. Sivas merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 20:16:31

41. Ağrı dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, tebrikler , Emine – 407

42. Bolu dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 71

43. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 477

45. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 336

46. Bingöl dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım , Aylin – 164

47. Sakarya merkezden ben doruk. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-02-2021 22:34:34

48. Kırşehir dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 176

49. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 24

50. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 16

51. Isparta merkezden ben memo. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-02-2021 02:08:58

52. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

53. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 161

55. Kırşehir merkezden ben memo. Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 04:02:53

56. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 15:39:49

57. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 91

58. Kayseri dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Slm web sitesi inanki çok güzel, sağolun , ali – 49

59. Isparta merkezden ben Emine. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 08:47:54

60. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 18-03-2021 21:42:03

61. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 284

62. Sinop merkezden ben Aylin. Slm paylaşım valla mükemmel, teşekkürler 31-03-2021 01:14:39

63. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 05-04-2021 22:00:18

64. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 08-04-2021 14:42:28

65. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler

66. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 6

67. Çanakkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler 18-04-2021 15:50:24

68. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

69. Kırıkkale dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 169

70. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, tebrikler

71. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 432

72. Sinop merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 19:01:10

73. Şanlıurfa dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, saolun , Hasan – 46

74. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten harbiden mükemmel, şukuladım 18-05-2021 22:08:37

75. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 466

76. Kayseri dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım , mehmet – 366

77. Çorum merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 01-06-2021 20:37:30

78. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler

79. Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

80. Osmaniye merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 19-06-2021 22:29:01

81. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 317

82. Merhabalar web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Bolu merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 17:59:21

84. Aydın dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 367

85. Şırnak dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 323

86. Bilecik merkezden ben gaye. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2021 23:49:10

87. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 359

88. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Eskişehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2021 10:58:11

90. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

91. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 35

92. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, sağolun , Hasan – 229

93. Kocaeli dan kimler var. Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? . Selam sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 407

94. Bu konu : ” Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 312

95. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link