Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz?

Nisan / Mayıs’ta, ölümlerin nasıl rapor edildiğiyle ilgili tartışmalar başladığında (öldü itibaren covid vs öldü ile covid, vb.) Utah’daki bir yetkili hakkında eyaletin doğru haberciliği taahhüt ettiğini söyleyen bir haber gördüğümü hatırlıyorum.

bugün bir baktım Utah Sağlık Bakanlığı covid web sitesi ve elbette, açıklamak için oldukça önemli uzunluklara gidiyorlar ölümler nasıl değerlendiriliyor ve rapor ediliyor.

Burada, denizaltında veri analizi geçmişi olan birinin bazılarını incelemekle ilgilenip ilgilenmeyeceğini merak ediyordum. veri Utah rapor veriyor ve ayrıca sayıların enfeksiyon ve ölüm oranları hakkında neyi ifade ettiğinin bir özetini paylaşmaya istekli olabilir.

Bu karmaşayı anlamamıza yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

“Altta veri analisti var mı? Vaktiniz varsa, Utah koronavirüs numaralarına bir göz atabilir ve gerçek enfeksiyon oranları, ölüm oranı hakkında neye işaret ettiklerini özetleyebilir misiniz?” üzerine 20 yorum

1. Adana merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 22:21:31

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 11:58:28

3. Ordu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-10-2020 14:07:45

4. Burdur merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 22:22:25

Yorum yapın