“Amaç, en rütbeli siyasi gasp biçimini kullanarak ABD’yi yok etmektir … ekonomiyi tekrar kilitlemek, virüsün alabileceğinden daha fazla insanın stres, taciz, hırsızlık ve aile içi şiddetten ölmesini sağlayacaktır.” Tom Luongo, Ekonomist.

https://tomluongo.me/2020/08/23/bidens-speech-use-covid-to-destroy-everything-blame-trump/

Tom Luongo, Kuzey Florida, ABD merkezli bağımsız bir siyasi ve ekonomik analisttir.

Bu, ABD’yi istikrarsızlaştırma ve yıllık gripten daha düşük etkili ölüm oranına sahip bir virüse karşı korku iklimi sürdürme çabasının bir uzantısıdır.

Histerik bir korku ortamında kişisel haklar fikrini baltalayarak, günlük yaşamlarımız üzerinde kontroller gibi polis devleti kurmak amacıyla, ABD toplumunun tüm yönlerini ve bu nedenle Batı’nın çoğunu bu planlı yıkımın altı ayındayız. “

Bu virüse en duyarlı insanlar, düşük riskli ve üretken olanları kilitleyerek temel mal kesintilerine karşı en savunmasız olanlardır.

Sağlıklı olanı kilitlemek gerçekten aptalca bir şey ve eğer Biden’ın aslında politika puanlarını işlediğine bir saniyeliğine inansaydım, o zaman onun yorumlarını azalan zihinsel kapasitesinin prima facia kanıtı olarak sunardım.

Virüsü kontrol altına almadan ülkeyi hareket ettiremeyiz. Joe Biden, bu yönetimin düşüncesinin temel kusuru ”dedi.

Bu güzel bir ses. Ne yazık ki, hasta ve risk altında olanların korunduğu ve / veya karantinaya alındığı, sağlıklı olan tehditle yüzleştiği ve toplumun işleyişini sürdürdüğü binlerce yıllık insanlık tarihine tamamen aykırıdır. Biden, korkudan başka bir şey olmayan, mantıklı bir politika planı yapmaya çalışıyor. “

““Amaç, en rütbeli siyasi gasp biçimini kullanarak ABD’yi yok etmektir … ekonomiyi tekrar kilitlemek, virüsün alabileceğinden daha fazla insanın stres, taciz, hırsızlık ve aile içi şiddetten ölmesini sağlayacaktır.” Tom Luongo, Ekonomist.” üzerine 22 yorum

1. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 11:56:56

2. Konya merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-09-2020 17:38:34

3. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:14:02

4. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 12:41:55

5. Erzurum merkezden ben gaye. Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-10-2020 21:12:06

6. Tokat merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-10-2020 23:31:41

7. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:33:33

Yorum yapın