Dondurma ve hardal.

Kulağa korkunç geliyor, değil mi? Bugün alışverişe çıkmıştım. Baharatlara ulaşana ve birkaç rafın tamamen boş olduğunu görene kadar tüm raflar normal görünüyordu. Özellikle, hardal rafları. Bu gerçekten tuhaftı çünkü kim hardal stokluyor? Belki kilerde veya bir parti için fazladan birkaç şişe, ama aklı başında hiç kimsenin hardalla dolu depolama rafları yoktur.

Omuz silktim ve dondurma bölümüne gelene kadar unuttum. Bil bakalım ne oldu? HİÇ BİR ŞEY! Hiç dondurma yoktu! Tamamen dışarı. Şimdi kırmızı bayraklar ortaya çıkmaya başladı. Hardal alan kişi muhtemelen tüm dondurmayı alan kişi (veya kişiler) ile aynı kişidir! Ve Tanrı’nın yeşil dünyasında insan yok bu kombinasyonu yiyecekti.

İşte o zaman bana çarptı. Kovid. Bir yıldan fazla bir süre önce maske takmaya başladık. Bahane, covid-19’un yayılmasını durdurmaktı. Ama bugün fark ettim ki, gerçek, başkalarındaki yüz değişikliklerini açıkça fark etmemizi engelliyor. Tanıdık yüzler bile artık yarı yarıya maskelerle kaplanmış durumda. Niye ya?

Çünkü UZAYLILAR. Görünüşe göre dondurma ve hardalın lezzet kombinasyonunu seven uzaylılar insanları ele geçiriyor ve yeni ev sahibi vücutlarına alışmak için maskelerin kılıfına ihtiyaçları vardı! Normal görünen yüz ifadeleri yapmayı öğrenmek zorundaydılar. Uygunsuz bir şekilde kıkırdayan Harris’e bakın. Trump, Birliğin Durumu konuşmaları yaparken Pelosi’nin çarpık çarpık yüzüne bakın. Adam Schiff’in şişkin gözlerine bakın. AOC’nin boş bakışlarına ve bilgisiz yorumlarına bakın. Bunlar normal ifadeler değil! Bunlar uyum sağlamaya ve normal görünmeye çalışan uzaylılar.

Ama bu sadece ilk aşamaydı! Bir sonraki aşama, işgal altındaki insanlardan oluşan daha geniş popülasyonların göz önünde saklanmasını gerektiriyordu. Bunu yapmanın, uzaylı insanlarla normal insanlar arasında bölünme yaratmaktan daha iyi bir yolu var mı? İncelemeden kaçınmak için grupları yeterince ayrı tutar.

İşte burada aşılar devreye giriyor. Aşılı ve aşısız diye ikiye ayrıldık. Aşılananlar, insan formlarını tamamen ve farkında olmadan uzaylılara teslim ettiler. Bu aşı pasaportları, uzaylıların özgürce hareket etmelerini sağlayan gizli geçişlerdir. Bu nedenle, tüm nüfusu aşılamak için böyle bir baskı var. HER insanı kontrol etmek istiyorlar! Aşı olduğunuzda, bir uzaylı vücudunuzu ele geçirir!

Aşısızlar şimdiye kadar vücutlarının kapılmasına karşı direndiler ve aşılı olanlar kendilerini ifşa etmeden önce hepsini teşhis etmek için can atıyorlar. Önümüzdeki birkaç ay içinde, bu artık uzaylıları kontrol eden hükümetler, aşılanmamış kişilerin “danışmanlık” grupları için rapor vermelerini veya hanede aşılanmamış herhangi birini arayan sosyal yardım kontrolleri için ziyaret edilmesini zorunlu kılmaya başlarsa şaşırmayın.

Düşmeyin! Kimseye aşısız olduğunuzu söylemeyin! aşılılara karşı dikkatli olun.

Ve Tanrı aşkına, dondurma ve hardal yiyen herkesten uzak durun.

…DMarlow310 tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Mrb web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Aman Tanrım, Çözdüm! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler , ziya – 74

4. Iğdır dan kimler var. Aman Tanrım, Çözdüm! . Mrb sayfa valla güzel, sağolun , hatice – 484

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aman Tanrım, Çözdüm! ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 493

6. Gümüşhane dan kimler var. Aman Tanrım, Çözdüm! . Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 247

7. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

8. Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 13-08-2021 23:21:28

9. Gaziantep dan kimler var. Aman Tanrım, Çözdüm! . Slm sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 111

10. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

11. Diyarbakır dan kimler var. Aman Tanrım, Çözdüm! . Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 363

12. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Aman Tanrım, Çözdüm! . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 424

13. Bu konu : ” Aman Tanrım, Çözdüm! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 460

14. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

15. Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Erzincan merkezden ben ziya. Slm paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler 21-09-2021 19:08:58

17. Mrb paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment