Her nedense, Rupert Murdoch’un gazetecilik mülkleri AMANDA KNOX’u zeitgeist’e itmeye devam ediyor, aksi halde ortadan kaybolacaktı. Görünüşe göre AMANDA’nın onayıyla. https://www.thesun.ie/news/6460598/amanda-knox-people-forget-human-profiting-meredith-kercher/

National Enquirer’ın (ve benzer yayınların) ne kadar derin bir rol oynadığının, mevcut GOP politik geçmişlerine ve para anlaşmalarına ilk bakışta bir fikir vereyim: SARAH PALIN STARDOMUNUN BİR TÜRÜ İÇİN KONUMLANDIRILMASI NEDİR? BİRLEŞİK DEVLETLER?

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 258

2. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , hatice – 278

3. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Tekirdağ dan kimler var. Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? . Mrb paylaşımın valla güzel, teraziye tıkladım , ali – 443

5. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. Mrb siteniz valla güzel, sağolun , ziya – 482

6. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 323

7. Bilecik merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-03-2021 00:15:01

8. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Muş dan kimler var. Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? . Slm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 157

10. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 45

11. Sinop dan kimler var. Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? . Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 241

12. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun , ali – 74

13. Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Bu konu : ” Amanda Knox’un ABD’de Seçilmiş Ofise Koşma Oranları? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , doruk – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link