Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları

Oda arkadaşlarım ve ben Amazon Şovumuzda Jeopardy oyununu oynamayı seviyoruz, soruların yanı sıra okuyabileceğiniz bir ekranı var. Genellikle her gün altı yeni soru olur.

Dün oynuyorduk ve son soru şu oldu: “Bu teknoloji CEO’su kısa süre önce Amerika’yı beslemek için 100 milyon dolar bağışladı”

Açık cevap, Jeff Bezos kim …

Lanet Alexa Şovumdan geliyor.

Oda arkadaşım ve ben çıldırdık, buna çılgınca güldük. Kesinlikle saçma

“Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları” üzerine 48 yorum

1. Erzurum merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-09-2020 19:46:39

2. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 11:05:15

3. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 11:07:20

4. Şırnak dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 350

5. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, sağolun 20-10-2020 03:20:00

6. Elazığ merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-10-2020 05:10:57

7. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 187

8. Tekirdağ dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 355

9. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 131

10. Mardin dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 237

11. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:08:43

12. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 29

13. Şırnak dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 336

14. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:50

15. Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 05:25:36

16. Ankara dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Merhaba siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 157

17. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 86

18. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, şukuladım , ahmet – 198

19. Yalova dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, saolun , gaye – 312

20. Artvin dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 140

21. Gümüşhane dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 223

22. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 463

23. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 357

24. Rize dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 450

25. Van dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 476

26. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 296

27. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 215

28. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Selamlar sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 431

29. Sakarya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler 07-02-2021 20:18:00

30. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 335

31. Bu konu : ” Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , Hasan – 314

32. Aydın dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . selam arkadaşlar siten valla iyi, twitter da paylaştım , hatice – 432

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link