Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları

Oda arkadaşlarım ve ben Amazon Şovumuzda Jeopardy oyununu oynamayı seviyoruz, soruların yanı sıra okuyabileceğiniz bir ekranı var. Genellikle her gün altı yeni soru olur.

Dün oynuyorduk ve son soru şu oldu: “Bu teknoloji CEO’su kısa süre önce Amerika’yı beslemek için 100 milyon dolar bağışladı”

Açık cevap, Jeff Bezos kim …

Lanet Alexa Şovumdan geliyor.

Oda arkadaşım ve ben çıldırdık, buna çılgınca güldük. Kesinlikle saçma

“Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları” üzerine 12 yorum

1. Erzurum merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-09-2020 19:46:39

2. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 11:05:15

3. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 11:07:20

4. Şırnak dan kimler var. Amazon Alexa’mdan geldiğini gördüğüm en bariz kurumsal propagandalardan bazıları . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 350

Yorum yapın