Bu yüzden dün Facebook’ta ilginç bir resim gördüm, görünüşe göre Amazon’un şu anda varlığından bile haberdar olmadığım hatta bir şey olduğunu bile bilmediğim bir flört bölümü var, resimde altlarında bir fiyat etiketi olan bazı erkek ve kadınları gösteriyordu ve temelde Kimi istediğinizi seçebilir, satın alabilir ve bir randevuya götürebilirsiniz. Görünüşe göre bunlar gerçek insanlar ve bunun üzerine biraz daha araştırma yaptım ve sahte olduğu iddia edildi ve bir tür şaka / parodi olduğu sanılıyordu. Bunun gerçek bir şey olabileceğini düşünüyorum ama sahte olduğunu söylüyorlar, böylece insanlar bunu sorgulamasın veya araştırmasın.

Bunun gerçekte gerçek olduğuna ve aslında bir tür kaçakçılık operasyonu olabileceğine dair bir teorim var, bir tanışma bölümü olarak poz veriyor ve sadece zengin seçkinler gibi belirli bir grup insan tarafından erişilebilir, resimdeki tüm insanlar öyle görünüyordu çocuk değil yetişkin olun, bu yüzden bu muhtemelen yasal bir fuhuş türü olabilir, ama bu bana daha çok bir kaçakçılık durumu gibi görünüyor. Amazon gibi büyük bir şirketin böyle bir şeyi başarması beni şaşırtmazdı, bunun da adil komplo ile bazı benzerlikleri var.

Author

19 Comments

1. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-02-2021 17:25:28

2. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 204

4. Bingöl dan kimler var. Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? . selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 40

5. Bu konu : ” Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 14

6. Bu konu : ” Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 484

7. elif yılmaz Reply

Slm siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 08:09:36

9. Ardahan merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 26-02-2021 18:06:10

10. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 18:36:16

11. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamlar web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 28-02-2021 10:41:15

12. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

13. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım

14. Kocaeli dan kimler var. Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? . Merhabalar sayfa vallaha mükemmel, sağolun , gaye – 127

15. Eskişehir dan kimler var. Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 394

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? . Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 73

17. Bu konu : ” Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 391

18. Bu konu : ” Amazon bir insan kaçakçılığı operasyonuyla mı çıkıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 261

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link