Öncelikle, kolayca çıldırırsanız bunu okumayın.

İkincisi, bu bir komplo teoribir modeldir. Bu bir gerçek değil. “Bu ne kadar olasıdır” sorgusuyla bir hipotezdir. Gerçek bilgi olarak alınmamalıdır. (Benim kişisel “ne kadar olası” yaklaşık% 65’te geziniyor “)

Amazon hakkında bildiğimiz bir şey, çalışanların haysiyetlerini izlemek ve onları soymak için efsanevi teknoloji kullanımıdır. (Cidden, bir bilgisayar işediğinde sana zaman verseydi nasıl hissederdin?)

Çin hakkında bildiğimiz bir şey, efsanevi teknoloji kullanımı (ve herbiri propaganda yoluyla) vatandaşlarını izlemek ve sosyal kredi sistemi aracılığıyla kontrol etmek.

Amazon ve Çin hakkında bildiğimiz bir şey, Amazon’un işlerinde onlara bağımlı olduğu ve teknoloji açısından da benzer ihtiyaçları olduğu anlaşılıyor.

Bu tür bir ilişki, Amazon’u kendi ticari çıkarlarına tamamen aykırı görünen bir şey yapmaya ikna edebilir. Çözümleyiciyi kapatarak, iş ortaklarının talebi üzerine müşterilerinin büyük bir bölümünü yabancılaştırmak, parasal özellikle AWS’yi kullanan herkesin hemen ayrılması için bir şok dalgası gönderdiği zaman onları hissedin. Endişelenecek olan sadece muhafazakarlar değil.

Ancak teknoloji bağlantısı beni daha da ilgilendiriyor, eğer bir sınıf sistemini kabul etmeye şartlandırılmışsak ve amaç temelde ABD vatandaşlarına kendilerine yaptıklarını yapmaksa, bu da işgal zamanı geldiğinde Amazon’u ilginç bir konuma getiriyor. bu ima ediyor, değil mi?

Kesinlikle olduğumuzu düşünüyorum (veya -di Onları bunun üzerine çağırırsak) bir sınıf sistemini kabul etmeye şartlanmış olmak. Propagandada bu kadarı görülebilir.

Amazon bağlantısı benim için sadece “meraklı”.

Sınıfı empoze etmelerinin (veya yapmaya teşebbüs etmelerinin) tek nedeni, sınıf temelli bir toplum olsaydık Amerikalıları kontrol etmenin daha kolay olacağıdır.

Amazon’un fabrika planlarıyla bir ilgisi olabilir mi?

(Birden korkarsanız, başka bir “propaganda istilası yenilebilir” yazısı yazdım)

Bu bir komplo teori bu olmadı ve umarım olmayacak.

Bu ne kadar uygulanabilir?

Author

24 Comments

1. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım

2. Amasya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi valla çok iyi, teşekkürler 31-01-2021 01:32:12

3. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 486

4. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 05:21:30

5. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 447

7. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 93

8. Batman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 31-01-2021 09:54:10

9. Samsun dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 298

10. Muş dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, saolun , ahmet – 162

11. Kütahya dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 153

12. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , hatice – 353

13. Gaziantep dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun , Aylin – 177

14. Ordu dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 265

15. Rize dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Selamlar siten vallaha çok güzel, teşekkürler , Hasan – 79

16. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun , ziya – 452

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 364

18. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 33

19. Amasya dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 32

20. Batman dan kimler var. Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 37

21. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 137

22. Bu konu : ” Amazon hepimizi “istihdam etmeyi” mi planlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 351

23. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link