Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor.

Ben giyiyorum .. tıbbi maske değil, toz parçacıkları ve çalışma ortamları için maskeler. Özellikle “tıbbi maske kullanmamamızı” söylüyor

Her neyse, burnum ve ağzım f kadar kuruyor ve bazen çok çalıştığımda iyi nefes alma tekniği uygulamayı unutuyorum ve kendimi aşırı yoruyorum.

“Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor.” üzerine 26 yorum

1. Karabük dan kimler var. Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, tebrikler , memo – 87

2. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 27

3. Hakkari merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-12-2020 00:23:18

4. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , emin – 302

5. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. Mrb siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 244

6. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. Selam siteniz valla güzel, saolun , memo – 35

7. Niğde dan kimler var. Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler , Emine – 417

8. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , memo – 86

9. Afyon dan kimler var. Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. . Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , doruk – 340

10. Erzincan dan kimler var. Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. . selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 484

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. . Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 385

12. Şırnak merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-02-2021 11:16:22

13. Bu konu : ” Amazon işçisi burada. Bu haftadan itibaren tesisimde artık sadece tıbbi maske takmamıza izin veriliyor. Bandanalara, mendillere veya timsahlara artık izin verilmiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 204

14. Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 26-02-2021 09:09:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link