Amazon, kozlarını sansürleyip, malların üzerine açık resimler koyuyor.

Adını vermeyeceğim bir arkadaş, çünkü Amazon aleyhine dava açıyor, mal emri vermiş ve “siparişlerim” altında satın aldığı eşyalarının küçük resmini yapay penis resimlerine çevirmiş veya “bu eşya sergilenemez” diyerek ancak bir kez tıkladığınızda, sipariş ettiğiniz ürünleri gösterir. Benim de başıma geldi. Henüz müstehcen bir resim almadım, ancak koz kıyafetlerimin “sergilenemeyeceğini” söylüyor ve ardından bir hata sayfası açılıyor. Bu başka biri oldu mu?

“Amazon, kozlarını sansürleyip, malların üzerine açık resimler koyuyor.” üzerine 16 yorum

1. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-08-2020 09:28:54

2. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 10:01:29

3. Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-09-2020 08:04:50

4. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:13

5. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 07-10-2020 12:37:41

6. Bu konu : ” Amazon, kozlarını sansürleyip, malların üzerine açık resimler koyuyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 204

Yorum yapın