Tembel bir oyuncu olduğu için bunu ekran görüntüsü makbuzları veya herhangi bir şeyle desteklemeyeceğim, ancak son birkaç yılda 2 şüpheli eşek denetleyicisi (hatta bir gül altın) satın aldım ve 6 ay sonra iyi çalışmadılar. Her ikisi de gerçek gibi görünen ambalajlara sahipti… ama aynı şey el çantaları için de söylenebilir.

Amazon’da her türlü Çince nakavt var, ancak PS4 denetleyicisi kesinlikle onlardan biri ve onlardan bir ya da 2 ranza denetleyicisi alan tek kişi olamam.

20 Comments

1. Edirne merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 12:14:09

2. Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 320

4. Bu konu : ” Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 394

5. Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 14:34:31

6. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 16-08-2021 15:31:49

8. Manisa merkezden ben hatice. Selamlar siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 17:06:18

9. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , emin – 372

11. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 294

13. Manisa merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:18:00

14. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

15. Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:11:52

16. Bayburt dan kimler var. Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. . Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 34

17. Gümüşhane dan kimler var. Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. . Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun , Aylin – 150

18. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Amazon’da satılan PS4 Kontrol Cihazları, ambalajı veya ambalajı ne olursa olsun genellikle sahtedir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 159

Write A Comment