Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim)

Bağımsız yayıncının web sitesinde gezinmek Aşamalı Basın (Komplo Realistleri – Gezegenimizi Çalan ve Yöneten Suç Klişesini Açığa Çıkaran Bağımsız Medya)** (bu alt BTW’deki kişiler için şiddetle tavsiye edilir)

… aşağıdaki ilginç notu onların üzerinde buldum e-kitaplar sayfası:

Not: Amazon, ABD dışındaki bazı satışlardan çifte ısırık alıyor (bir gaspçı% 65!) Ve yazarlara satılan e-kitap başına yalnızca yaklaşık 1 dolar bırakıyor.

ABD dışındaysanız ve başka bir kanaldan sipariş verebiliyorsanız minnettar oluruz.

ABD’de de bağımsız dağıtımcı Smashwords, Amazon veya BN’nin aldığı% 30-35’in yalnızca yarısını alıyor. E-kitap satın alarak Smashwords, paradan tasarruf edersiniz ve yazara ve yayıncıya çalışmamız için en adil ücreti verirsiniz.

Amazon’un telif ücreti alması için daha fazlası var. % 65 telif dolandırıcılığından bir çıkış yolu sunarlar – onlara “KDP Select Programı” altında işinizde tekel vererek. KDP Select’e kayıtlı kitaplar, kayıt sırasında dijital formatta başka bir platformda bulunmamalıdır. Kitabınızın dijital formatta başka bir yerde mevcut olduğu tespit edilirse, programda kalmaya uygun olmayabilir. “Eğer herhangi bir antitröst yaptırımımız olsaydı, bu hemen Adalet Bakanlığı tarafından milyar dolarlık bir davaya neden olurdu. E-kitap pazarını tekeline almaya teşebbüs etmek ve başarmak.

Satın almayı düşündüğünüz e-kitap Amazon veya Barnes and Noble dışındaki satış noktalarında mevcutsa, lütfen Amazon ve Barnes and Noble’ı boykot etmeyi düşünün.

Kullanılabilirliği keşfetmenin iyi bir yolu, yazarın kendi web sitesine veya genellikle çalışmalarının satın alınabileceği tüm yerleri listeledikleri yayıncı web sitesindeki sayfalarına danışmaktır.

“Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim)” üzerine 15 yorum

1. Rize merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-12-2020 23:43:05

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim) . Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 81

3. Kastamonu dan kimler var. Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim) . Selam sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 289

4. Bitlis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun 04-01-2021 16:48:28

5. Bolu merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım 08-01-2021 10:06:21

6. Karabük dan kimler var. Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim) . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , elif yılmaz – 193

7. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler 17-01-2021 22:01:55

8. Adana dan kimler var. Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim) . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 64

9. Nevşehir dan kimler var. Amazon’un E-kitaplarda Tekeli (diğer şeylerin yanı sıra, eminim) . Selam web siten valla hayran bıraktı, sağolun , gaye – 437

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link