Kategoriler
Genel

Amazon’un kitlesel boykot edilmesi gerekiyor.

Amazon küresel planın bir parçasıdır: evde alışveriş yapın, böylece evde kalabilirsiniz ve asla ayrılmayabilirsiniz. kasa.

Lütfen bana son yıllarda alışveriş paradigması değişimini gören tek kişi olmadığımı söyle. Evet, çevrimiçi sipariş ve teslimat her zaman büyüktü, ama şimdi bazı jackass’ın kapınıza getirmesi için bir düğmeye tıklamak yerine dışarı çıkıp bir mağazada alışveriş yapmayı tercih ederseniz bile güleceksiniz.

Bir şey bulabilmemin tek yolu Amazon’dan geçmedikçe, platformu tamamen görmezden gelirim. Sorun şu ki, ben sadece SEÇİM yok ama ihtiyacım olan şey için Amazon’da alışveriş kadar bu kadar uzun süre kurtulabilirsiniz. Neden? Çünkü arz ve talep kanunları benim gibi diğer aptalların harcama alışkanlıklarına giriyor ve bu yüzden onların talebi de Amazon ile alışveriş yapsam da olmasam da benim talebim.

Çözüm? Sabit kazançlı paranızı kaydedin ve Amazon’dan saçmalık satın almayı bırakın. Bunun iki büyük faydası vardır: paradan tasarruf edersiniz ve daha mutlu olursunuz çünkü artık ihtiyacınız olmayan aşırı saçmalıklara sahip değilsiniz ve her şeyi “#stayhome <3" dostu yapmaya çalışan küresel gündemi desteklemiyorsunuz.

Wal-Mart’ta olanları tersine çevirmek için zaten geç kaldık, ama Amazon’un yükselişiyle hala bir şansımız var ve bu AMAZON’DAN BULLSHIT SİPARİŞ VERMEMEK!

Gönderen … superdood000
[comments]

“Amazon’un kitlesel boykot edilmesi gerekiyor.” için 24 yanıt

Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 04-05-2020 02:21:43

Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 17:27:56

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 05-05-2020 12:55:07

Karabük merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-05-2020 13:30:31

Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:44:32

Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 09:44:37

Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:17:59

Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 22-05-2020 10:28:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir