r / CoRoNaViRazz -sp sadece 1. değişiklik haklarımı hiçbir gerekçe göstermeden ihlal etti ve sonra bana şunu gönderdi:

“Bunun uymanız gereken kuralları olan özel bir şirket olduğunun farkındasınız ……

bu yüzden lütfen sabun kutunuzdan çıkın “

Yani özel şirketler hukukun üstündedir, anladım !!!

Author

7 Comments

1. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, şukuladım 13-04-2021 21:53:11

2. Muş merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-04-2021 19:19:57

3. Bu konu : ” aMeRiCA, özel şirketlerin 1. Değişiklik haklarınızı hiçbir tepki olmadan ihlal edebileceği arazi. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 208

4. İzmir merkezden ben emin. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-04-2021 17:17:59

5. Bu konu : ” aMeRiCA, özel şirketlerin 1. Değişiklik haklarınızı hiçbir tepki olmadan ihlal edebileceği arazi. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 211

6. Samsun dan kimler var. aMeRiCA, özel şirketlerin 1. Değişiklik haklarınızı hiçbir tepki olmadan ihlal edebileceği arazi. . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 403

7. Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link