https://twitter.com/fightback22608/status/1338156464800628738?s=21

bunu kim hatırlar?

Any idea what this is? from conspiracy

13 gün önce.

Oylama makineleri Nashville’e taşındı

Rastgele bilinmeyen bir anahtar binası / ATT binası patladı, bomba neredeyse tasarımda özellikle yangın çıkarıcı gibiydi.

Bu, sanki birilerinin servislerin çıkacağını biliyormuş gibi 13 gün önce kuruldu.

Çin’in kinetik bir şey yapması gerekmiyor çünkü birçok alfabe ajansı kişisel olarak tehlikeye atıldı ve tüm teknoloji sistemleri tam anlamıyla hacklendi, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla kendi aralarında savaştılar.

Yerleştirilen tüm bu kilitlenme varlıkları, WW3’ün sonraki adımlarının mı yoksa bir tür büyük ölçekli olayın gerçekleşip gerçekleşmediğini görmek için bir kılık olarak görünüyor.

COVID hakkında konuşmak istemiyorum, şahsen kripto para birimi amacıyla biyoelektrik bilgileri kaydeden / biriktiren nanoteknoloji elde etmek için bir iyileştirici kullandıklarına inanıyorum.

1 milyar insan 70 $ aşı, OOOO 70B?

1 milyar insan bilmeden kendilerinden toplanan yeni dijital biyolojik para biriminin 1 milyon “birimine” sahipler ve tek bir birimin 10 $, yani 10.000 trilyon dolar olduğunu söyleyelim.

Aksi takdirde Bill Gates, bu projeden 1 + trilyon dolar değerinde kripto birimini çıkarabilirse (microsoft’un o biyoelektrik kripto para patenti yok mu?), O zaman 50 milyar dolarlık yatırımı neden endişelenmesin ki? fıstıktı.

5G’nin ani uygulaması, tüm sistemlerin neredeyse her seviyede hacklendiğini ve tehlikeye atıldığını öğrenmemize rağmen, ancak yine de onu yaygınlaştırmak istiyorlar, sanki “bu sistem” ile ilgilenmiyorlar.

Bir sonraki sistemin uygulandığına inanıyorum, nano teknoloji biyoelektrik kripto para çiftçiliği, aktif olanların parası var, olmayanlar yok. Bu sistemi, onlara çok fazla kontrol sağlayacak “tam kontrolden” daha fazlası için istiyorlar, istiyorlar çünkü artık orta sınıf olmayacak, sadece piyonlar, krallar ve kraliçeler olacak, ancak miktarı Bundan elde edebilecekleri para … kavrayabileceğiniz her şeyin ötesinde.

Diyelim ki bir eylem için 500 birim kazandınız, ancak nanoteknoloji, herhangi bir şey yatırılmadan önce cüzdanların hepsinin otomatik olarak vergilendirilmesini programlayabilecekleri bir “madencilik” veya “görünmez” olarak vergilendirilip gerçekten üretmiş olabilirsiniz. Bu işlem için 5 bin birim, ancak bu işlem için yalnızca% 10 ödeme yapıldı.

Teorik olarak, muhtemelen güneş olaylarından ve EMP’lerden iyi olacağına inanıyorlar, ancak teorik olarak sanki nanoteknoloji gerçekten bir “öldürme anahtarı” veya “hasta anahtarı / düşük enerji / vb” varmış gibi ani ve ani ölüme yol açabilir. Muhtemelen ateş püskürerek, içinde bu teknolojiye sahip olan herkesin kitlesel bir şekilde ölmesine neden olacaklardı.

Neyse, sana biraz salata fırlatıyorum.

TÜM BUNLAR BENİM TARAFIMDAN TEORİK VE TEORİZE EDİLMİŞTİR, HİÇBİR ŞEKİLDE BUNUN DOĞRU YA DA YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYEMİYORUM, SADECE BİLGİLERİNİZİ AKLINIZDA TUTMAK İÇİN

Author

24 Comments

1. Manisa merkezden ben banu. Selamlar siten vallaha çok güzel, sağolun 27-12-2020 22:07:17

2. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 27-12-2020 22:14:04

3. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım

4. Diyarbakır merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım 03-01-2021 11:17:27

5. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-01-2021 15:23:56

6. Giresun dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 358

7. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 168

8. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın valla güzel, face de paylaştım , doruk – 296

9. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 467

10. Van dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 345

11. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 12:54:15

12. İzmir dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 126

13. Niğde dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 139

14. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 264

16. Osmaniye dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . Slm web siteniz vallaha çok iyi, şukuladım , ali – 431

17. Zonguldak dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. . Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 235

18. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri içinde savaş sürüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 477

20. Karabük merkezden ben Hasan. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-04-2021 00:30:49

21. Hatay merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-04-2021 00:58:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link