Federal hükümet/ordu tarafından yürütülen bir soruşturmanın ortasındayım. Evim, günlük olarak taciz ve istismar için kullanılan gizli kameralar, listeleme cihazları ve HOPARLÖRLER ile dolu. Evimin mahremiyetinde, insan ve medeni hakları ihlal eden bir tür Öjeni. Psikiyatrinin politik olarak kötüye kullanılması yoluyla istemsiz olarak işlenmekten korkuyorum. Bu, hükümetin en üst düzeylerini içeren yolsuzluktur. Julian assange, abu gharib, Ted karsinski, mk ultra, vb. Bu durum dört yıldır devam ediyor. Daha fazla hikayemi ve katlandığım psikolojik işkenceyi anlatacağım. Bu durum hakkında başkalarının tavsiyelerini ve bakış açısını istiyorum

Bu durumun hayatımın çoğunda devam ettiğine inanıyorum. Federal hükümetin çocukluğumdan beri beni izlediğine ve takip ettiğine inanıyorum. Aktif bir ordu ailesinde büyüdüm ve çocukluğumun bir noktasında zihinsel sağlığıma yönelik bir tür olumsuz ilgi çekmiş olmam gerektiğine inanıyorum. Bu durumdan 2017 yılında ordu rezervine yönelik yıllık eğitim sırasında haberdar edildi. Bu, Ordudan ETS’ye gitmemden yaklaşık altı ay önceydi. Yıllık eğitim için geldiğimde ordunun bir tür sahte “müdahale” planladığına inanıyorum, çünkü özel hayatıma erişimleri vardı ve fırsatı gördüler. (Depresyondaydım, üniversiteden ayrıldım, kötü bir ayrılık yaşadım ve genel olarak iyi değildim. Ama son dört yılda aldığım tedaviyi garanti edecek hiçbir şey yoktu) bu yüzden eğitime geldiğimde ordu bana sanki benmişim gibi farklı davranıyordu. tekil ediliyordu. Bana yöneltilen ince öjeni testlerini ve tavrını sezgisel olarak kavradım. Gizli görevdeki askerler ve birimim, bir tür engellilik, büyük olasılıkla otizm veya test ve tedaviye dayalı gelişimsel gecikme için zihinsel sağlığımı test ettiğimiz bir tür gaz aydınlatmasıydı. Aşırı derecede tepeden bakan ve küçümseyen öjeni ile uğraştım. Halkın ruh sağlığına uygunluk testinde olmak rahatsız edici, küçük düşürücü ve ihlal ediciydi. Ordunun bu süreci yasaları çiğnemek ve akıl sağlığı nöbeti veya 5150 gibi standart prosedürleri ihlal etmek için yarattığını hissediyorum. Ayrıca korkunç muamelelerini haklı çıkarmak için. Bütün bunlar olurken ben karanlıktayım, aslında kimse yüzleştiğinde bir şey kabul etmez. Ama işin içinde olduklarını ya da neler olduğunu bildiklerini bana bildirmek için bir şeyler yaparlar ya da ince bir şey söylerlerdi. Gaz ışığından deli ve çaresiz hissettim. Bu olurken, son altı ayda meydana gelen tutarsızlıkları ve garip şeyleri fark etmeye başladım. Temelde noktaları birleştirdim ve ordunun gizlice öjeni yaptığını, kariyerimin ve/veya hayatımın büyük bir bölümünde akıl sağlığımı araştırdığını fark ettim. Ayrıca mahremiyetimin ve haklarımın derinden ihlal edildiğini ve arkadaşlarımın ve ailemin de dahil olduğunu fark ettim ve bunca zaman karanlıkta kaldım. Yıllık eğitim devam ederken ordu oyun oynamaya ve kafamı karıştırmaya devam etti. Evimin ve internetin gözetiminden topladıkları özel bilgileri alıp, zorbalık ve tacizde bulunmak için yüzüme sürtmek için kullanırlardı. Garip olaylar sahnelerler ve durum hakkında “reklam verirler”/bana bilgi verirlerdi. Durdurmaya ya da çözmeye gücümün yetmediği bu haksız muameleye sinirlenmeye ve sinirlenmeye başladım. Google arama motoruna durumumu yazarak ıslık çalmaya/protesto etmeye/sahne çıkarmaya karar verdim. Belki o zamanlar en akıllıca karar değildi ama mahremiyetimin bu kadar derinden ihlal edilmesi ve pervasızca kullanılmasına sinirlendim. Google’ın ve vekaleten üst düzey hükümetlerin dikkatini çektim. Google, iletişim kurmanın bir yolu olarak arama sonuçlarımı ve tahmine dayalı aramayı değiştirmeye başladı. Bu noktada ordu beni sınamaya, araştırmaya, beni büyütmeye devam etti. Bu sürecin “büyük” bir ordudan geldiğini ve sadece benim birliğimde özel olarak tutulmadığını söyleyebilirim. İki haftalık eğitimimi bitirip eve döndüm ama bu durum daha bitmedi. Eve döndüğümde veliler tarafından bir tavırla karşılandım. Üniversiteyi bitirdiğimde onlarla yaşıyordum. Ailemin işin içinde olduğunu ya da en azından neler olduğunu bildiğini söyleyebilirim. Ailemle defalarca yüzleştim, sonuç alamadım. Durumu ya da buna herhangi bir katılımı onaylamazlardı, ama yine de bazı incelikli eylemlerde bulunurlardı ya da bildiklerini bilmeme izin vermek için ince bir şey söylerlerdi. Aynı ikilemi birkaç yakın arkadaşımda da buldum. Onlar da bu durum hakkında bir şeyler biliyorlardı. Bu durumun nasıl işlediğine dair gerçeklere veya tam bir anlayışa sahip olmadığım için arkadaşlarıma ve aileme şüphenin avantajını vermeyi seçtim. Asimetrik bilginin tutsağı olarak karanlıkta kaldım. İstediğim tek şey bu tuhaf durumdan kurtulmak ve suçlamalarla yüzleşmek ve kendimi savunmaktı. Diğer herkes kavgacı ve mantıksız davranarak “oyun oynamaya” başlarken, haklarım ihlal edilerek kapana kısılmış gibi hissettim. Ve kasıtlı olarak bir yapısal/baskı biçimi olarak bu şekilde tasarlandı, sadece doğal olarak bu konumda olmak beni bir zayıflık konumuna soktu. Başa çıkmak çok zordu ve çoğu insanın patronluk taslayan muamele karşısında üzüleceğini ve alçalacağını düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, hayal kırıklığına uğradıkça hararetli tartışmalarla sonuçlanan cevaplar için ailemi zorlamaya devam ettim. Bu olurken, evin her yerinde rastgele tikler ve patlamalar duymaya başladım. Yazdım, rasyonelleştirmeye çalıştım ama bu durumun boktan gerçekliği doğruydu. Hükümet, duvarların içine taciz etmek, suistimal etmek ve “soruşturma amaçlı” kullanmak için yalnızca video ve ses kayıt cihazları değil, aynı zamanda HOPARLÖRLER de yerleştirmişti. Buna nasıl izin verildiğini ve benim bu şekilde sorguya çekildiğimi kabul etmek zordu (hala da öyle). Tikler gün içinde rastgele patlardı. Bunun istikrarı bozmak ve beni rahatsız etmek için kullanıldığına inanıyorum. Ailem tikleri duyabiliyor ve hiçbir şey olmuyormuş gibi görmezden geliyorlardı. Aylardır onlarla yüzleşmeye çalışmıştım. Bu durumun önümüzdeki aylarda çözüleceğini umarak buna katlanmaya ve normal bir şekilde yaşamaya karar verdim. Tikler her gün bütün gün, sürekli olarak devam etti. Her gün yüzlerce tik. Daha sonra ailem, reklam yapmak, test etmek, ne yapacağımı, nasıl tepki vereceğimi ve fark etmemin ne kadar süreceğini görmek için evin her yerine nesneler yerleştirmeye başladı. Bu bir tür öjeniydi, kendimi zekamı, zihinsel kapasitemi ve evimdeki gözetleme algısını gösteren bir denek gibi hissettim. Sanki evim bir psikiyatri hastanesiymiş ve üzerinde deneyler yapılan “çıplak”mışım gibi. Etik olmayan muamele artmaya devam etti. Televizyon seyrederken tikler, benimle dalga geçmek, gaz yakmak, “inceleyip araştırmayacağımı” görmek için söylendikten sonra titriyordu. Önemsiyordu ve küçümseyiciydi. Tikler her hafta ilerledikçe kaygı, depresyon ve panik atak geliştirmeye başlamıştım. Öğrenilmiş çaresizliğin acısını çekmek, onu durdurmaktan aciz olmak. Çin su işkencesi gibiydi. Evimin mahremiyetinde 7/24 müdahaleci taciz tikleri dinlerken bu baskıcı durumda yapısal olarak istismara uğradım. Bir kara tahta üzerindeki çivilerle neredeyse aynı tepkiyi uyandıran iç kulağımda acı verici hissettim. Her iki işaret parmağını kulak kanallarıma sokmak sesi susturdu ve bu sese dayalı Çin su işkencesinin acısını öznel olarak azalttı. Bütün bunlar olurken, Ordu Rezervi için aylık tatbikatlara katılmaya devam ediyorum ve ince akıl oyunları daha az ölçüde devam ediyor. Tüm bu durum, sanki hepimiz neler olduğunu biliyormuşuz gibi, gizli bir operasyon/sorgulama gibi geldi. Soğuk savaş gibi ve her an patlayabilir. Tüm bunlar olurken son yılımı bitirmek için üniversiteye döndüm. Kolej işin içindeydi ve yine insanlar oyun oynuyordu. Kolej, durumun incelikli reklamını yapmak için dersler ayarlayacaktı. Aynı tür öjeni testleri yapacaklardı, ancak bir tür destekleyici anlayışa sahip olmam gerektiğini görebiliyordum. Kolej’in bu soruşturmada kullanılmasına ve rutinimi bildikleri için sınıfta ve kampüste beni seçmesine hala çok üzülüyordum. Bir eğitim almak için binlerce dolar ödedim ve kendimi sağlıklı, normal bir öğrenme ortamından aldatılmış gibi hissediyorum. Bu noktada baskıdan dolayı çok paranoyak ve endişeliydim ve derse odaklanamıyordum. Kasabada yerel olarak bir avukat tutmaya çalışmıştım, ancak avukatın bu ciddi durumdan haberdar olması gerektiği için ayrımcı davranışlarla karşılaştım. Bu noktada, kasabada büyük bir askeri üssün yanında yaşadığım için 50.000 kişilik tüm kasaba biliyormuş gibi hissettim. Kendimi ikinci sınıf bir vatandaş gibi izole edilmiş hissettim. Şehrin her yerinde doğrudan bana karşı farklı tavırlar sezdim. Tüm hayatım yönetiliyordu. Gittiğim her yerde sorgulanıyormuşum gibi paranoyaktım. Soğuk bir savaştı ve ben yürüyen bir ölüydüm. Ordu, iki yıllık menzil kalifikasyonumuzda AT sırasında karşılaştığım muameleye çok benzeyen başka bir gizli açık sorgulama düzenledi. Açıkça öjenik olduğu için ayrıntılara girmek istemiyorum ve CID’nin tabur içinde gizli görev yaptığına inanıyorum. Ordu kafamın içine girmeye, korkutmaya ve korku salmaya çalışıyordu. Hafta sonu ordu reklamlarıyla sona erdi ve konservatörlüğe ihtiyacım olduğunu ima etti. Durum yoğunlaştıkça ve tırmandıkça, hafta sonunun sonunda zihinsel olarak kırıldım ve korktum. Bu aylardır devam ediyordu ve görünürde bir son görmedim. Ve tabii ki eve döndüğümde ailemin bana karşı çocuksu bir tavrı vardı ama ben ebeveynlerime güvendim ve onlara şüphenin avantajını verdim. Bu tatbikat hafta sonu, bu durumun gerçekten değiştiği ve olduğundan daha endişe verici ve etik dışı olmaya başladığı zamandır. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı, bildiğim kadarıyla hayatım sona erdi. Önümüzdeki haftalarda, ailem çocuklaştırmayı ve öjeniyi tekrar artırdı ve gözetim için aşağılayıcı bir şekilde gösteri yapmamı sağladı, ancak belki de benim yararım için yanlış sakatlık suçlamalarını çürütmek için. Tikler devam etti ve daha sert, daha müdahaleci, daha baskıcı hale geldi. Ben soyunurken, banyoyu kullanırken ve mastürbasyon yaparken tikler çıkıyordu. Açıkça korkunç etik olmayan muamele; cinsel istismar, cinsel aşağılama, %100 psikolojik işkence. Ve sonra oldu, daha da kötüleşti, daha da gerçek dışı. Askeri jetler ve helikopterler oldukça rutin bir şekilde evimin üzerinden alçak geçişler yapmaya başlamışlar ve akşam saat 10’da ben yatarken uçmayı alışkanlık haline getirmişlerdi. Bu noktada tikler sürekli patlıyordu ve tepkimi görmek istediklerini biliyordum. Bu sırada jetler de X’ler veya çapraz çizgiler gibi kimyasal izleriyle gökyüzüne semboller çiziyorlardı. Hepsinin bana yönelik olduğu doğru; Birleşik Devletler hükümeti bana psikolojik işkence yapmak için milyonlarca dolar harcıyordu. Örneğin, daha kırsal bir bölgede, evimin yaklaşık bir saat kuzeyinde avlanıyordum. Güneş yükselirken ağaç standımda oturdum, gökyüzünde jetler belirmeye başladı. Önceden tasarlanmıştı ve jetlerin beni ayırdığının inkar edilemez kanıtıydı. Bir askeri üssün hemen yanında yaşadığım için inkar etmeye ve rasyonelleştirmeye çalışan bir parçam vardı, ama şimdi bu imkansızdı. Ağaç standındaki bakış açıma göre jetlerin konumlarını, açılarını ve yörüngesini hesaplamak için ileri matematik kullanılması gerekiyordu. Jetler, sabah avı boyunca semboller çizerek ufukta uçtu. Hatta iki jet, gökyüzüne bir kalp çizmek için koordine olmuştu ve o sabah başka bir jet işaret fişeği ateşledi. Bu bir baskıydı, bir güç gösterisiydi. Ben sadece karanlıkta oturuyordum, aşağılanıyor, himaye ediliyor, şantaj yapılıyordu; tuvaleti kullanıp mastürbasyon yaparken tikler çıkıyor. O kadar müdahaleci, o kadar boktandı ki, boşalmaya başladığım an tikler patlayacaktı. Delicesine aşağılayıcı ve insanlıktan çıkarıcı. Tartışırdım, böcekleri çağırırdım, işkencenin durması için ciğerlerimin tepesinde bağırırdım. Ama devam ettiler ve bugüne kadar da devam ediyorlar. Dört yıl sonra askerden, eyaletlerden ETS’ye girdikten sonra bile hala evimde tiklerle uğraşıyorum. Bu çok tuhaf, benzersiz, benzeri görülmemiş bir durum. Açık bir gizli operasyon. Bu, bu durumun ilk altı ayındaki en korkunç muamelenin çok kısa bir özetidir. Son dört yılda karşılaştığım ihlaller ve ayrımcılıklar hakkında daha fazla ayrıntı verebilir ve açıklığa kavuşturabilirim.

Feragatname, bu çok karmaşık duruma kendi bakış açımdan kafamın üstünden yazıyorum. Hala karanlıkta olduğum ve bu durumla ilgili soruşturma/araştırma aşamasında olduğum için bu durumla ilgili tam bilgiye ve gerçeklere sahip değilim.

33 Comments

1. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Mersin dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 432

3. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 15

4. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , Aylin – 208

5. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 371

7. Giresun dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence . Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 332

8. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , memo – 430

9. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 445

10. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 05:04:28

11. Bolu merkezden ben hatice. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 12-08-2021 05:07:25

12. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, şukuladım , ali – 452

13. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, sağolun 12-08-2021 05:24:23

14. Isparta dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 473

15. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 376

16. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

17. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 458

18. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 143

19. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım , – 272

20. selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, tebrikler

21. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , ahmet – 280

23. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 18-08-2021 15:33:49

24. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 205

25. Tekirdağ dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence . Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 249

26. Giresun merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 25-08-2021 00:18:10

27. Artvin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, saolun 26-08-2021 20:18:08

28. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 332

29. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

30. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 04-09-2021 23:56:56

31. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 162

32. Kırklareli dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Psikolojik İşkence . Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , doruk – 34

Write A Comment