Bu bir rezalet olurdu (bugünkü standartlara göre bile. Bu yüzden “orada savaşmak” ve ardından teçhizatı “terk etmek” zorunda kaldılar. Orada. Sevkiyat tamamlandı.

ABD neden Afganistan’da aşırılık yanlısı bir grubu silahlandırdı?

Rusya, İran, Çin, Hindistan, İsrail ve İran ile yakından bağlantılı bölgeyi daha da istikrarsızlaştırmak.

Duruma bölümlere ayrılmış bireysel olaylar olarak bakmayı bırakırsanız ve hikayeye baştan bugüne tek bir olay olarak bakarsanız, zaten istikrarsızlaştırılmış bir ülkeye yüz milyar Ds silah göndermek için ABD vergi mükellefinin düzenlenmiş bir aldatmacasının senfonisi haline gelir. bölge.

Parlak ve tamamen kötü. Tamamen.

17 Comments

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-08-2021 11:34:45

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun , elif yılmaz – 332

3. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, saolun 26-08-2021 19:21:38

4. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 101

5. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 394

6. Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-08-2021 10:06:12

7. Tekirdağ merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 27-08-2021 13:26:08

8. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , doruk – 240

9. Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler 30-08-2021 07:26:40

10. Antalya merkezden ben Aylin. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler 31-08-2021 17:57:38

11. Muş dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 122

12. Kilis dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. . Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 74

13. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 19

14. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2021 02:50:11

16. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri, Taliban’a 100 milyar dolar değerinde silah gönderdi. ” çok güzel. Selamlar siten inanki iyi, sağolun , banu – 146

Write A Comment