Terörizm, tanımı gereği, “özellikle devlete veya kamuya yönelik hukuka aykırı şiddet kullanımı veya tehdidi, anlamına geliyor saldırı veya zorlama. “

Bu tanıma uyarsak, Amerika Birleşik Devletleri diğer uluslara girdiğinde oldukça sık terör eylemlerinde bulunur. Örneğin, ABD dünyanın herhangi bir yerinde komünizmle savaşmakla tehdit ettiğinde. Bu tehdit bir tehdit olarak görülebilir ve bu örnek yeterince iyi değilse Orta Doğu’ya bir göz atalım. Orada yeni bir hükümet biçimi uygulama girişiminde birden fazla lideri öldürdük. Bu da bir devlete karşı siyasal yollarla hukuka aykırı şiddetin kullanılmasıdır.

Author

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 184

2. Diyarbakır dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 120

3. Bingöl dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 112

4. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-02-2021 03:21:50

5. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 383

6. Isparta dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , ali – 378

7. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 175

8. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 327

9. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 414

10. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler 04-02-2021 10:03:50

11. Erzincan dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 388

12. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 134

13. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 13-02-2021 06:44:01

14. Karabük merkezden ben ali. Slm web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 13-02-2021 07:10:58

15. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım

16. Burdur merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun 17-02-2021 06:09:50

17. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 14

18. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

19. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, sağolun , elif yılmaz – 295

20. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 163

21. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun

22. Düzce merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler 14-03-2021 01:52:58

23. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. Mrb sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 6

24. Hatay dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 124

25. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 441

26. Karabük dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri Terörizmle Mücadele Ediyor . Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 50

27. Kastamonu merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım 16-04-2021 21:19:24

28. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-04-2021 23:54:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link