Bu yüzden, son zamanlarda tökezledim ve bu tavşan deliğine indim & tbh Biraz çıkmaz, ahlaki açıdan akıllıyım. “Komünizm” ve bununla ilgili olayların vb. Tamamı, benimle iyi oturmamak ya da önemli bir ağırlık tutmamak. Doğal olarak açık fikirli olmaya ve olabildiğince önyargısız olmaya çalışıyorum, ancak tüm durum manipülasyon ve saçmalık titreşimi yayıyor. Burada biraz konu aşina & daha fazla tartışmak isteyen herkes ??

Gönderen … flyredditguy
[comments]

Author

63 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-08-2020 02:56:53

2. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 05-08-2020 04:08:32

3. Aksaray merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım 05-08-2020 06:28:03

4. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 26-08-2020 15:36:22

8. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:57:47

9. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sağolun 30-08-2020 04:19:22

11. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler 03-09-2020 13:32:01

12. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-09-2020 12:56:41

13. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım

14. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 13:39:50

15. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

17. Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:26:54

18. Muğla merkezden ben ziya. Selam web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:49

19. Eskişehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 07-10-2020 15:04:50

20. Sinop merkezden ben ziya. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-10-2020 05:01:59

21. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 408

22. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Bilecik merkezden ben ali. Slm siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler 27-10-2020 22:23:03

24. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun 28-10-2020 17:46:18

25. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 351

26. Adana dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Selam web siten inanki iyi, saolun , Emine – 134

27. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 59

28. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , banu – 287

29. Diyarbakır merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-11-2020 11:19:15

30. Bilecik dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , emin – 228

31. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 21

32. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 477

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 394

34. Kırklareli merkezden ben . Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-12-2020 22:56:27

35. Tekirdağ dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , hatice – 111

36. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun

37. Bingöl dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Mrb siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 135

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 344

39. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 14:24:36

40. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

41. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, şukuladım 11-01-2021 23:49:03

42. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 352

43. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 08:17:30

44. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 27-01-2021 16:30:39

45. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 17

46. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, saolun 19-02-2021 21:33:29

47. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Selam sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım , memo – 488

48. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 297

49. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 413

50. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-03-2021 07:36:26

51. Karabük dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 130

52. Batman merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-04-2021 20:24:30

53. Karabük dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Selam web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , gaye – 218

54. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 11-04-2021 12:17:47

55. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 312

56. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

57. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 327

58. Gaziantep dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri ve CIA’ler Vietnam’da gerçek “niyetler” ve eylemler ve daha da önemlisi Loas .. Asya’da. . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 339

59. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

60. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link