Bahse girerim bir dikizleme bile duymayacağız …

Trump, ülkedeki kayıp çocuklara ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarına ciddi bir şekilde bakmak için kesinlikle hiçbir şey yapmasa bile, en azından işleyicileri, hikayenin geçmişte olduğundan daha fazla dikkat çekmesine izin verdi.

(Trump’ın görev süresi boyunca insan ticareti ile ilgili idari emirler çıkardığını biliyorum, ancak gerçekten bir şey yaptı mı?)

Author

18 Comments

1. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

3. Kırşehir dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. . selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 30

4. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , – 251

5. Trabzon dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 328

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 111

7. Tokat merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 23-01-2021 01:49:56

8. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun

10. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 41

11. Balıkesir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-01-2021 10:35:38

12. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

13. Yalova merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 17:33:21

14. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 2

16. Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, sağolun 21-02-2021 09:19:05

17. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 482

18. Sakarya dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki binlerce kayıp çocuk ve çocuk seks kaçakçılığı vakalarını en azından umursamıyormuş gibi davranmayan bir başkanımızın olması berbat. . Selam web sitesi vallaha hayran edici, saolun , hatice – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link