SS: KÖTÜ DİYETLERİ YASAK VE MİDE BİPAS CERRAHİSİ YAPMAK İÇİN DİLEKÇE.

Yalnızca Kalp Hastalığı, yalnızca ABD’de yılda 650.000’den fazla insanı öldürüyor. İnme, diyabet / Alzheimer, kanser ve diyetle ilgili diğer ölümler arasında kötü beslenme, yalnızca ABD’de bir milyon ölüm daha oluşturuyor!

Bu yüz maskeleri insanları yemekten, içmekten, sigara içmekten veya başka bir şekilde tehlikeli ürünler tüketmekten alıkoymuyor ve bence hemen harekete geçmemiz gerekiyor.

Ülke çapında fast food yasağı, ülke çapında tütün / alkol yasağı, ülke çapında süt ürünleri yasağı, ülke çapında şeker yasağı, ülke çapında karbonhidrat yasağı …

Hadi gidelim!

24 Comments

1. Şırnak merkezden ben ali. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-04-2021 17:20:53

2. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 68

3. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

4. Mardin dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 162

5. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 241

6. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

7. Gümüşhane dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 264

8. Mardin merkezden ben gaye. Selam web siteniz harbiden güzel, saolun 26-04-2021 20:08:55

9. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun , ahmet – 432

10. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , emin – 214

11. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Edirne merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler 27-04-2021 21:54:29

13. Aksaray dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 121

14. Edirne merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 03:47:40

15. Şanlıurfa dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 93

16. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 184

18. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

19. Afyon dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , doruk – 51

20. Karabük dan kimler var. “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 429

21. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 469

22. Bu konu : ” “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm ölümlerin yaklaşık% 74’ü 10 nedenden kaynaklanıyor. Son 5’in üzerinde ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 300

23. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link