Bölünme her zaman en yüksek seviyededir. Herkes her konuyu politik hale getirdi ve her konuda tavır almamak mümkün değil.

Çin veya Rusya eski topraklarını geri almayı veya yeni sınırlar oluşturmaya başlamayı amaçladıysa, daha iyi bir zaman olamazdı. Orange adam ve bir kase yarasa çorbası yüzünden bu ülkeye dört yıldan kısa bir süre içinde olanlar gerçekten büyüleyici.

Author

12 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 495

2. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun , Emine – 496

3. Gaziantep dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? . Mrb web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 85

4. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 14-04-2021 07:40:04

5. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-04-2021 04:58:40

6. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , memo – 170

7. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 66

8. Manisa dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? . Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 437

9. Isparta dan kimler var. Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? . Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 54

10. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım , – 268

11. Bu konu : ” Amerika Birleşik Devletleri’ne saldırmak / onu zayıflatmak için daha iyi bir zaman oldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link