Amerika düşecek! Er ya da geç…

Amerika’nın Düşüşü

1. Önümüzdeki birkaç yıl içinde ABD aniden ve neredeyse tamamen yok olacak, Rusya, Çin ve hatta belki de her ikisinin de sürpriz bir askeri saldırısı olacak.

2. Rusya veya Çin savaştan sonra ABD’yi işgal etmeyecek (muhtemelen nükleer kontaminasyon nedeniyle).

3. Soykırımdan kurtulanlar mülteci olarak ülkeden kaçacak ya da diğer ülkelere mahkum olarak alınacak.

Basit bir açıklama, ruhsal durumuna bağlı olarak Amerika’nın yıkımının kesinliğini gösterebilir:

İsa Mesih insanlara düşmanlarını sevmeyi, diğer yanağını çevirmeyi ve geri dönmeden önce uysalca ölmeyi öğretti. ABD nominal olarak Hristiyan olduğu için, Rusya veya Çin’in yaptığı gibi dünyanın kontrolünü ele geçirmek için askeri avantajlar kullanarak açıkça saldırgan olmaya cesaret edemez. Ancak askeri güçle de tamamen ortadan kalkmaya cesaret edemez. İsa’nın geri adım atmadan yaptığı gibi ölmek, çoğu ABD Hıristiyanına saf bir ahmaklıktır.

Yani ABD aslında söylemek zorunda olduğu her şeyi takip etmeden Mesih’in ismini almış olmaktan rahatsızlık duyuyor. Onu sefil edecek kadar dine sahip, ama Tanrı’nın mucizevi korumasını garanti etmek için yeterli değil. Tanrı şöyle diyor, “Çünkü sen ılıksın ve ne soğuk ne de sıcaksın, seni ağzımdan çıkaracağım.” (Vahiy 3: 15-16)

Askeri olarak, ABD’nin saldırgan bir savaş planı yoktur (çünkü bu “Hıristiyan olmayan” olacaktır), ancak savunma amaçlı çok büyük (ve büyüyen) bir nükleer silah stoğuna sahiptir (çünkü Tanrı’ya tamamen güvenmek “aptalca olacaktır”) . Kazananlar gibi bir pozisyondan çıkmak imkansız: Savunma ordusu asla dünyayı fethetmeyecek, ancak er ya da geç kendisini fethedecek. Bu ılık kaderin kaderi!

“Amerika düşecek! Er ya da geç…” üzerine 28 yorum

1. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 27-07-2020 07:40:39

2. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-07-2020 12:33:22

3. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 31-07-2020 13:39:59

4. Kilis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 13-08-2020 14:05:33

5. Batman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2020 19:02:16

6. Tekirdağ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım 07-09-2020 18:38:05

7. Isparta merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-09-2020 14:59:46

8. Aksaray merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 02-10-2020 10:39:12

9. Trabzon merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:23:33

10. Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-10-2020 06:20:53

11. Konya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-10-2020 06:22:01

12. Artvin dan kimler var. Amerika düşecek! Er ya da geç… . Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 318

Yorum yapın