Amerika iç savaşa mı gidiyor?

https://www.rt.com/op-ed/502593-america-civil-war-real/

Bazı anketlere göre Amerikalıların% 66’sı ABD’nin iç savaşa gittiğini düşünüyor. Yukarıdaki makalenin gerçeğe dengeli ve adil bir bakış olduğunu düşünüyorum. Demokratların ve Cumhuriyetçilerin yaklaşık üçte birinin seçimi kaybederlerse şiddetin kabul edilebilir olduğunu düşündüklerini düşünmek korkutucu. Daha önce gördüğümüz gibi, Antifa ve BLM aylardır sonsuz vandalizm ve şiddet eylemleri yapıyor. Sıkıyönetim dışında bunun nasıl durabileceğini görmek zor.

“Amerika iç savaşa mı gidiyor?” üzerine 11 yorum

1. Erzincan merkezden ben gaye. Slm paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım 06-10-2020 06:03:05

2. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler 06-10-2020 06:11:25

3. Kütahya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 06-10-2020 06:45:52

4. Bu konu : ” Amerika iç savaşa mı gidiyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 486

5. Bu konu : ” Amerika iç savaşa mı gidiyor? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 410

6. Nevşehir dan kimler var. Amerika iç savaşa mı gidiyor? . Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 103

7. Elazığ merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, saolun 20-10-2020 16:50:57

Yorum yapın