Kategoriler
Genel

Amerika ırkçı bir ülke değil.

Amerika’da ırkçılığı düzeltemezsiniz çünkü Amerika ırkçı bir ülke değildir:

Siyah beyaz çocuklar aynı okullara gidebilir, siyah beyaz yetişkinler aynı işyerinde çalışabilir.

Siyah ve beyaz insanlar Amerika’da zaten aynı haklara sahipler, ikisi de oy verebilir, ikisi de kamu görevine koşabilir, Amerika’da istedikleri her yerde yaşayabilirler.

Çünkü Amerika ırkçı bir ülke değil.

Bu yüzden protestolar Amerika’da ırkçılıkla ilgili olmaktan çok keyif aldılar ve bu aslında savaştıkları hiçbir şey olmadığı anlamına geliyor, çünkü Amerika’da ırkçılığa son vermek için değiştirebileceğiniz hiçbir yasa yok, çünkü bu ırkçı bireyler ve insanları ırkçı olmayı bırakamaz, ırkçı insanları hapse alamazsınız.

Savaşmak zorunda oldukları şey polisin yolsuzluğudur, “Tüm hayatlar önemlidir” demeli ve polis sisteminin işleyişinde gerçek değişiklikler yapmaya çalışıyor olmalılar, bunun yerine ırkçılık hakkında çığlık atmak istiyorlar.

Siyah bir insan bir insanın 5 / 5’ine değdiğinde, siyah insanlar oy kullanamadığı zaman, siyah insanlar tam anlamıyla köleler olduğunda, hepsi uzun zaman önce sona eren Amerika ırkçıydı ve artık bu ırkçılıkla ilgili değil, artık yolsuzlukla ilgili, Anayasaya uymayan kamu görevlileri hakkında destek vermek için yemin ettiler.

“Amerika ırkçı bir ülke değil.” için 30 yanıt

Ankara merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:20:38

Trabzon merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 10:55:45

Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 22-07-2020 05:51:49

Malatya merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım 07-08-2020 06:15:13

Kütahya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-08-2020 17:54:31

Sivas merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım 31-08-2020 10:26:23

Bartın merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım 09-09-2020 00:35:31

Kilis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım 23-09-2020 01:18:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir