Kategoriler
Genel

Amerika isyanları Covid-19’u yaymak için kullanıyor

Bu çok zor gibi görünebilir, ama bir saniye beni dinle. Bunu tartışmanın yüzlerce yolu olduğunu biliyorum, ama bunun ilginç olduğunu düşündüm. Ayrıca belirtmek istediğim bazı hususları hiçbir şekilde desteklemiyorum. Ama tüm hikayeyi anlatmaları gerekiyor.

Covid-19’un ne zaman başladığına geri dönelim. İlk tahminler aynı şeyleri söyledi. Müdahale olmadan çoğu insan onu yakalardı, ancak daha önce sağlık sorunları olan yaşlılar ve yaşlı insanlar ciddi şekilde etkilenecek ve hatta belki de ölecekti.

Bu korkunç bir düşünce, ama diyelim ki Amerika’da 65 yaşın üzerindeki insanların% 50’si öldü. Pratik olarak gece boyunca. Bu, birçok şirketi, orduyu, hükümeti, sigorta şirketlerini ve daha fazlasını bir sürü paradan tasarruf ettirir. Bu nokta sadece hasta insanları hesaba katarsanız artar.

Amerika’nın büyük şirketler, ordu vb. Tarafından büyük ölçüde kontrol edildiği bir sır değil. Eğer hepsi bu tek virüsten faydalanabilirlerse, en azından onu yaymayı düşünecekleri mantıklıdır.

Bu nedenle, daha iyi bir kamu imajı için, bu teorinin tüm faydalanıcıları halka içeride kalmalarını, kendilerini uzaklaştırmalarını vb. Söyler. Ancak bu planın çalışması için insanların bu kuralları çiğnemeleri gerekir. Hangi sebep insanları görmezden gelecek kadar birleştirir? Irkçılık.

Buna karşı çıkan insanlar, açık bir şekilde harekete geçmesine şiddetle tepki verecekti. Bunun için ayakta duran insanlar (beyaz süpremacistler, KKK, vb.) Muhtemelen eşit bir şekilde yanıt vereceklerdi, bu sefer ilk protestoculara karşı.

George Floyd’un cinayeti için tutuklanan memurun bir ceset çifte olduğuna dair teoriler var. VE olmasa bile, bir milyon dolar hapishaneden kurtarıldı. Bir polis memuru bunu nasıl karşılayabilir?

CIA gibi bir organizasyonun ya da belki daha yeraltında bir şeyin George Floyd’un öldürülmesini planlamasını öneriyorum. Özellikle kendisi değil, herhangi bir suçla ilgili herhangi bir POC. Sadece orada oldu. “Plan” mükemmel çalıştı. İnsanlar çileden çıktı, protesto ettiler. Protesto etmeyen insanlar protestoculara karşı protesto gösterdiler. Askeri ve ulusal muhafızları konuşlandırarak daha da fazla insan toplandı.

Haberlerde bile var. Başkası isyanlardan beri herkesin bundan bahsettiğini fark etti, ancak kimse virüs hakkında konuşmuyor. Virüs hakkında düşünmek için değil, insanların kızgın olmaları gerekir.

Serpinti? Yaşlılar ve hastalar ölür. Onlara gidecek olan para şimdi siyasetçilerin, hissedarların, askeri liderlerin vb. Cebine gidiyor. Evet, hisse senetleri büyük ölçüde düştü. Ama her durgunluğa bakın, daima geri giderler. Ve bunu yaptıkları zaman, potansiyel olarak milyarlara mal olacak “yükümlülükler” kaybolur.

Kimse üzerlerine koyamaz. Onları virüs için kim suçlayacak? İsyanlar için mi? Hiç kimse. Bu mükemmel bir suç, bu bir suç bile değil. Eğer bir şey varsa, PR’yi doğru şekilde ele alırlar ve sonra olsalar bile daha iyidirler.

Evet, bu tamamen delilik. Ama kafama takıldı. Ve gerçek olalım, bu gerçekten Covid-19 hakkında duyduğunuz en uzak şey mi?

“Amerika isyanları Covid-19’u yaymak için kullanıyor” için 10 yanıt

Rize merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-06-2020 01:20:59

Osmaniye merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-06-2020 06:28:13

Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım 28-06-2020 11:57:54

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız valla güzel, saolun 05-07-2020 01:33:11

Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-07-2020 18:13:48

Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-07-2020 00:19:28

Diyarbakır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım 15-07-2020 20:03:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir